Reklamsız Sözcü

Bade İşçil kimdir? Dava dilekçesinde şok suçlamalar!

Boşanmanın eşiğinden dönen Bade İşçil'in dava dilekçesindeki şiddet iddiaları şok etti. Peki Bade İşçil kimdir?

android-time 14:10 2 Temmuz 2015
Bade İşçil kimdir? Dava dilekçesinde şok suçlamalar!
Boşanmanın eşiğinden dönen Bade İşçil'in dava dilekçesindeki şiddet iddiaları şok etti. Peki Bade İşçil kimdir?

Bade İşçil ve Tarkan Süalp çifti boşanmanın eşiğinden döndü ancak Bade İşçil’inaçtığı davanın dilekçesinde yer alan suçlamalar şok etti. Hatırlanacağı gibi Bade İşçil ağır psikolojik şiddete uğradığı gerekçesiyle dava açmıştı. İşçil’in şok daha dilekçesinde şu ifadeler yer alıyor:

“Davalı koca her sinirlendiğinde sözlü şiddet uyguluyor, bağırıp çağırıyor, onur kırıcı davranışlarda bulunuyordu. Bade Süalp, düzelir umuduyla hep sessiz kaldı. Ancak bekleyiş, yerini korku ve huzursuzluğa bıraktı. Davalı koca, 8 aylık çocuğunun yanında bile öfkesini kontrol edemedi. ‘Bu çocuğu ben kendi kurallarıma göre büyüteceğim, sen karışamazsın. Çocuğu emzirmeyeceksin, kucağına almayacaksın, sütünü biberona koyacaksın dadı verecek, çocuk 2 yaşına geldiğinde Londra'ya yatılı okula göndereceğim, artık göremeyeceksin' diyerek yeni doğum yapmış Bade Süalp'i psikolojik yönden yıprattı. Doğumun gerçekleştiği gün de doğumhaneye girerek bebeğin anne ile duygusal bağı kesilsin diye göbek bağını kendisinin kesmek istediğini söyledi, huzursuzluk çıkardı. Boşanmak için 600 bin lira tazminatın yanı sıra çocuğu için aylık 30 bin lira iştirak nafakası ve kendisi için aylık 40 bin lira tedbir nafakası istiyoruz. Ayrıca 6 ay süreyle tedbir kararı verilmesini ve davalı kocanın derhal evden uzaklaştırılmasını talep ediyoruz.”

BADE İŞÇİL KİMDİR?

8 Ağustos 1983, İstanbul doğumlu olan Bade İşçil; Yeditepe Üniversitesi Moda ve Tasarım Bölümünden mezun olmuştur. İlk kez 2007’de Cine5 kanalında yayınlanan Metropol Cafe isimli komedi dizisinde rol alan Bade İşçil 2009-2011 yılları arasında Ay Yapım’ın Ezel dizisinde Şebnem Sertuna karakterini canlandırdı. Daha sonra Kuzey Güney dizisinin oyuncu kadrosuna katıldı. Soyadı herkes tarafından bilindiği gibi İşçil değil, İşcil’dir. Bade İşcil, mart ayında tanıştığı işadamı Malkoç Sualp ile 31 Mayıs 2013’te evlendi.

SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more