Reklamsız Sözcü

Çilek Kokusu son bölüm: Aslı’ya eve dönüşte şok! (4. bölüm)

Çilek Kokusu son bölüm ve Çilek Kokusu 5. bölüm fragmanı ekrana geldi ve Çilek, Volkan ile yakınlaşmasında hayal kırıklığına uğradı.

android-time 16:24 15 Temmuz 2015
Çilek Kokusu son bölüm: Aslı’ya eve dönüşte şok! (4. bölüm)
Çilek Kokusu son bölüm ve Çilek Kokusu 5. bölüm fragmanı ekrana geldi ve Çilek, Volkan ile yakınlaşmasında hayal kırıklığına uğradı.

Çilek Kokusu son bölüm dün akşam, ardında da Çilek Kokusu 5. bölüm fragmanı (üstte) ekrana geldi ve bu bölüm duygusal açıdan Aslı için oldukça inişli çıkışlı oldu. Aslı numaradan da olsa Volkan ile yakınlaşmaktan memnundu ancak bu mutluluk çok uzun sürmedi ve Aslı eve dönmeye karar verdi. Evde ise Aslı’yı büyük bir sürpriz bekliyordu.

Dizinin yeni bölümünde Aslı eve döndüğünde annesinden şok bir haber aldı. Bir süre annesinin çalıştığı evde kalmaları gerekiyordu. Yoksa bu evin sahibi tanıdık mı?

Dizinin bu haftaki bölümünde bir süredir beklenen bir şey oldu ve Aslı ile Volkan’ın yakınlaşmasını gören Burak onları kıskandı ve Aslı’ya karşı olan duygularını yavaş yavaş anlamaya başladı. İşte Çilek Kokusu yeni bölümden detaylar…

ÇİLEK KOKUSU 4. BÖLÜM ÖZETİ

Aslı istemeden de olsa Burak'a verdiği sözü tutar ve Volkan'ın sevgilisi gibi davranmaya başlar. Sevgili numarası sayesinde Aslı, Volkan'a yakın olma fırsatı bulur ve ona yakınlaşır. Bu durum Burak'ın  Aslı'yı kıskanmasına sebep olur. Böylelikle Burak, Aslı'ya karşı bir şeyler hissettiğini kendine bile itiraf edemese de anlamaya başlar.

Aslı, bu arada oyun dahi olsa Volkan'la birlikte olduğu için çok mutlu olur. Ne yazık ki her rüya gibi bu da kısa sürer. Aslı için eve dönüş zamanı gelir. Her şeyi ve herkesi arkasında bıraktığını düşünen Aslı'yı büyük bir sürpriz beklemektedir.

Aslı’nın İstanbul’a eve dönünce büyük bir sürprizle karşılaşacağı Kiraz Kokusu son bölümü bilgisayarınızdan, cep telefonunuzdan veya tabletinizden izlemek isterseniz buradan dizinin full videosuna ulaşabilirsiniz.

Son güncelleme: android-time 08:5616.07.2015
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more