Reklamsız Sözcü

Gezmiş’in ailesi projeyi istemedi

Kenan İmirzalıoğlu Deniz Gezmiş'i canlandıramayacak, çünkü aile istemedi, proje rafa kalktı.

android-time 11:05 17 Temmuz 2015
Gezmiş’in ailesi projeyi istemedi
Kenan İmirzalıoğlu Deniz Gezmiş'i canlandıramayacak, çünkü aile istemedi, proje rafa kalktı.

Can Dündar’ın Deniz Gezmiş’in hayatını kaleme alacağı proje uzun zamandır gündemde… Hatta Gezmiş’i Kenan İmirzalıoğlu’nun canlandıracağını ve bu rol için 10 kilo vereceğini söylemiştik. Ama şimdi de Milliyet yazarı Ali Eyüboğlu bugün köşesinde yazdıkları yepyeni bir iddiayı ortaya attı ve tüm çıkan haberlere açıklık getirdi.

İşte Eyüboğlu’nun o yazısı: Günlerdir sosyal medyadan internet sitelerine, gazetelerden televizyonlara birçok mecrada Kenan İmirzalıoğlu'nun oynayacağı Deniz Gezmiş rolüne sıkı bir şekilde hazırlandığı haberleri çıkıyor.

Senaryosunu Can Dündar'ın yazacağı filmde Deniz Gezmiş rolü için zayıflamaya bile başladığı yönündeki haberler doğru değil.

Maalesef İmirzalıoğlu, Deniz Gezmiş'i canlandıramayacak. Çünkü, Deniz Gezmiş'in ailesi izin vermediği için o proje çoktan rafa kalktı.

Nereden mi biliyorum bunu?

İmirzalıoğlu'na Deniz Gezmiş filmi için teklif götüren Can Dündar'a sordum, o söyledi.
Kardeşi Hamdi Gezmiş'in, abisi Deniz Gezmiş'in filminin çekilmesine sıcak bakmadığı için projenin rafa kalktığını söyleyen Dündar, “Kenan İmirzalıoğlu ile son buluşmamızda bu durumu ona anlattım ve başka bir film projesi için konuştuk. Sevgili Kenan, belki de o rol için zayıflıyordu” dedi. Can Dündar'a o projeyi de sordum, ama İmirzalıoğlu'na ayıp etmemek için ser verip, sır vermedi. Dündar, sadece o projenin de bir dönem filmi ve bir kahramanın hikâyesi olduğunu söylemekle yetindi.

Kenan İmirzalıoğlu'na Deniz Gezmiş tepkisi

Kenan İmirzalıoğlu’na Deniz Gezmiş tepkisi

 

Son güncelleme: android-time 11:2417.07.2015
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more