Reklamsız Sözcü

İnadına Aşk 2. bölümde kızlarla oğlanlar arasında atışma

İnadına Aşk 2. bölüm bu akşam Fox TV'de ve dizinin kızları ile erkekleri arasında gerilim var!

android-time 16:14 9 Temmuz 2015
İnadına Aşk 2. bölümde kızlarla oğlanlar arasında atışma
İnadına Aşk 2. bölüm bu akşam Fox TV'de ve dizinin kızları ile erkekleri arasında gerilim var!

Fox Tv’nin ilk bölümü ile beğeni toplayan İnadına Aşk dizisi 9 Temmuz akşamı yayımlandı ve akabinde İnadına Aşk 3. bölüm fragmanı da izleyicilerle paylaşldı. İnadın Aşk 2. bölümde diziin esas oğlanlar ile esas kızlar arasında anlaşmazlıklar vardı! dizinin yeni bölümünde ana karakterlerden 3 erkek ve 3 kız arasındaki ilişki dinamiklerini daha yakından gördük. Derya ve diğer kızlar bu hafta erkekler tarafından epey sinirlendirildliler.

Osman Sınav’ın yönettiği İnadığı Aşk dizisinin yeni bölümünde özellikle Derya kendini oldukça zor durmlarda buldu. Derya, banyoda üç erkekle annanesinin yakalanmamak için akla karayı seçti!

İNADINA AŞK DİZİSİNİN KONUSU

Her şey Karadenizli bir ailenin kızı olan Defne'nin, Aras Teknoloji'nin yakışıklı ve çapkın patronu Yalın'ın yanında işe girmesiyle başlar. Tamamen zıt karakterler olan Defne ve Yalın'ın birbirlerinden nefret etmesi ve sürtüşmeleriyle başlayan hikaye, Defne'nin maço ağabeyi Çınar'ın müdahaleleriyle iyice karışır. Ama asıl cümbüş, Çınar'ın Yalın'ın kız kardeşi Yeşim'e aşık olmasıyla kopacaktır!

Kızlarla erkeklerin çatıştığı İnadına Aşk 2. bölümü internetten izlemek isterseniz buradan dizinin full videosuna da erişebilirsiniz.

Son güncelleme: android-time 14:1510.07.2015
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more