Reklamsız Sözcü

İnadına Aşk 2. bölüm fragmanı: “Ciciklerini kime gösterdin?” + Özel Klip!

İnadına Aşk 2. bölüm fragmanı yayımlandı! İnadına Aşk yeni bölümde Babaanneden Derya'ya kritik soru: "Ciciklerini kime gösterdin?"

android-time 11:37 3 Temmuz 2015
İnadına Aşk 2. bölüm fragmanı: “Ciciklerini kime gösterdin?” + Özel Klip!
İnadına Aşk 2. bölüm fragmanı yayımlandı! İnadına Aşk yeni bölümde Babaanneden Derya'ya kritik soru: "Ciciklerini kime gösterdin?"

İnadına Aşk dizisi ilk bölümü izleyicileri ekran başına topladı. İlk bölümün ardından Fox TV hemen İnadına Aşk 2. bölüm fragmanı ve ilk bölümle ilgili bir özel klip paylaştı. 9 Temmuz Perşembe akşamı ekrana gelecek 2. bölümde Derya’nın başı çevresindeki erkekler yüzünden gene belada. Derya, babaannesinin 3 erkeğin olduğu banyoya girmesine engel olmak için akla karayı seçeceğe benziyor. Bir de bunun üstüne bir köstebek nedeniyle babaanneden Derya’ya şok bir soru gelecek: “Ciciklerini kime gösterdin?”

İNADINA AŞK 1. BÖLÜM İÇİN ÖZEL KLİP

Fox TV ilk bölümün ardından gerek karakterler hakkında fikir veren ilk bölümden sahneleri Barış Manço’nun “Gibi Gibi” şarkısı eşliğinde özel bir klip ile paylaştı. İşte ilk bölümde olanlara dair görüntüler ve İnadına aşk dizisinin konusu ve oyuncuları…

İnadına Aşk dizisinin yapımcılığını Sinegraf gerçekleştiryor ve dizinin yönetmeni ise kjariyerinde pek çok başarıılı diziye imza atan Osman Sınav. Bir romantik komedi olan İnadına Aşk dizisinin baş rollerinde ise Açelya Topaloğlu ile Can Yaman yer alıyor.

İNADINA AŞK DİZİSİNİN KONUSU

Her şey Karadenizli bir ailenin kızı olan Defne'nin, Aras Teknoloji'nin yakışıklı ve çapkın patronu Yalın'ın yanında işe girmesiyle başlar. Tamamen zıt karakterler olan Defne ve Yalın'ın birbirlerinden nefret etmesi ve sürtüşmeleriyle başlayan hikaye, Defne'nin maço ağabeyi Çınar'ın müdahaleleriyle iyice karışır. Ama asıl cümbüş, Çınar'ın Yalın'ın kız kardeşi Yeşim'e aşık olmasıyla kopacaktır!

İnadına Aşk 1. bölümü internetten izlemek isterseniz bu bağlantı ile ilk bölümün tamamını izleyebilirsiniz.

fdsfds

Son güncelleme: android-time 15:3903.07.2015
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more