Reklamsız Sözcü

Tatlı Küçük Yalancılar 3. bölüm: Selin kayıp, polis Toprak’ın peşinde!

Tatlı Küçük Yalancılar 3. bölümde kızlar A'nın ne kadar tehlkeli olduğunun iyice farkına vardılar. İşte Tatlı Küçük Yalancılar son bölümden detaylar...

android-time 07:46 21 Temmuz 2015
Tatlı Küçük Yalancılar 3. bölüm: Selin kayıp, polis Toprak’ın peşinde!
Tatlı Küçük Yalancılar 3. bölümde kızlar A'nın ne kadar tehlkeli olduğunun iyice farkına vardılar. İşte Tatlı Küçük Yalancılar son bölümden detaylar...

ATV’nin gerilim ve gizemi harmanlayan yeni dizisi Tatlı Küçük Yalancılar 3. bölümü ile izleyicileri ekran başına çekti. Tatlı Küçük Yalancılar son bölüm kızların ne kadar büyük bir tehlike içinde olduklarını daha iyi anlamalarına sahne oldu. Özellikle A’dan Selin ile ilgili gelen mesaj onları derinden sarstı. Artık polise gitmeye karar verseler de A onlardan bir adım öndeydi. Kızlar Tatlı Küçük Yalancılar son bölümde iyice köşeye sıkıştılar.

20 Temmuz Pazartesi akşamı yayımlanan bu bölümde gizli düşmanlarını bulmaya çalıştılar ve sürpriz baız bilgilere ulaşmayı başardılar. Açelya cinayetiyle ilgili ulaşılan delil de herkesi şaşırttı.

TATLI KÜÇÜK YALANCILAR 3. BÖLÜMDE OLANLARIN ÖZETİ

Selin'e bir türlü ulaşamayan Hande, Aslı ve Ebru paniğe kapıldılar. A'dan gelen mesaj da korkularını iyice artırdı. Bir an evvel Selin'i bulmak için harekete geçtiler fakat Selin'i değil, sadece telefonunu bulabildiler. Yerdeki kan izleri de kızların endişelerini haklı çıkartıyordu.
Eren'in yönlendirmesiyle önce Selin'in ailesi sonra da Komiser Vecip olaya dahil oldu. Her yerde Selin'i arayan polisin şüpheleri kızların ifadeleri doğrultusunda Toprak’a yöneldi.

Her yerde aranan Toprak, köşeye sıkıştı ki bundan sonra atacağı her adımın onu karanlığa biraz daha yaklaştıracağını biliyordu. Artık atması gereken son bir adım kalmıştı.

Aslı, yaşadıkları yorucu gecenin sonunda Eren'e sığındı. Ancak onu koruyabilmek adına fazlaca soru soran Eren, Aslı'nın yine canını acıttı. Aslı, unutmak istediği suçuyla, vicdanıyla yüzleşmesine sebep olduğu için öfkeyle ayrıldı Eren'in yanından. Eren'in Aslı'nın gönlünü almak, ona yaşadıklarını bir gece olsun unutturmak için yaptıkları ise, iki aşığı tekrar yakınlaştırdı.

Kızlar bir yandan Selin'in başına gelenin şokunu üzerlerinden atmaya çalışırken bir yandan da gizli düşmanlarının kim olduğunu bulmak için harekete geçtiler. Sürekli etraflarında dolanan, adını bile bilmedikleri genç bir adam dikkatlerini çekti. Bu konuda, adım adım Hande'nin hayatının bir parçası olmaya başlayan Barış'tan yardım aldılar.

Kızlar, sürdükleri iz sonunda sürpriz bir cevapla karşılaşırken, Açelya Ademoğlu cinayetiyle ilgili ortaya çıkan bir delil herkesi şaşırtmakla kalmadı, aynı zamanda da Açelya'nın kaybolduğu gece yaşananlarla ilgili yeni soruları da beraberinde getirdi.

A’dan Selin’le ilgili şok bir mesajın geldiği ve kızların iyice köşeye sıkıştığı Tatlı Küçük Yalancılar 3. bölümü kaçırdıysanız veya yeniden izlemek istiyorsanız buradan dizinin full videosuna ulaşabilirsiniz.

SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more