Reklamsız Sözcü

Alcatel’den akıllı saat ‘OneTouch Watch’ geliyor

Bir zamanların en büyük mobil teknoloji firması Alcatel de akıllı saat modasına uyuyor!

android-time 15:31 19 Temmuz 2015
Alcatel’den akıllı saat ‘OneTouch Watch’ geliyor
Bir zamanların en büyük mobil teknoloji firması Alcatel de akıllı saat modasına uyuyor!

Son günlerde akıllı saat teknoloji mobil dünyanın en sıcak ürünlerinden biri. Mobil teknoloji firmaları birer birer piyasaya akıllı saat modelleri çıkartıyorlar ki Apple Watch piyasaya çıktığı ilk gün oldukça ilgi çekti. Alcatel de Hero, Idol ve Pop serilerindeki telefonlarla uyumlu OneTouch Watch ile akıllı saat modasına ayak uyduracak.

OneTouch Watch, kullanım kolaylığı için kayışın içinde bulunan USB bağlantısı sayesinde uzun süre dayanıklı batarya ve kolaj şarj imkanına sunuyor ayrıca kullanıcıların uyku düzenlerini takip etmeleri, atılan adımları saymaları ve yakılan kalori miktarını kontrol etmelerine olanak sağlıyor. Sportif koyu kırmızı/volkan siyahı, kadınsı beyaz, klasik krom/koyu gri ve zarif metal/beyaz gibi farklı tarzlarda üretilen OneTouch fırçalanmış krom, küçük örgülü reçine kayışlar ve beyaz paslanmaz çelik malzeme kullanılmış.

OneTouch Watch, Eylül ayı itibariyle teknoloji marketlerde satışa sunulacak. Yurtdışında $150 dolar fiyat biçilen saate Türkiye fiyatı henüz kesinleşmedi.

KAYNAK: Akıllı Telefon

SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more