Reklamsız Sözcü

FIFA 2016 Fenerbahçe Edition

FIFA 16 Fenerbahçe özel versiyonu çıktı.

android-time 12:57 4 Aralık 2015
FIFA 2016 Fenerbahçe Edition
FIFA 16 Fenerbahçe özel versiyonu çıktı.

Oyun dünyasını sevindiren haber bu kez FIFA serisinden geldi. Geçtiğimiz aylarda sızdırılan, bugünden itibaren de resmi olarak duyurulan FIFA 16 Fenerbahçe Özel Versiyonu nihayet çıktı. Fenerbahçe’nin resmi sosyal medya hesabından yapılan duyuruda oyunun sınırlı sayıda olduğu belirtildi.

EA Sports FIFA Türkiye ve Fenerbahçe işbirliği ile ortaya çıkan FIFA 2016 Fenerbahçe Edition’ın geleceğini daha önce Turuncu Levye bizlerle paylaşmıştı. İlgili haberde oyunun bir mod değil, EA Sports tarafından resmi olarak yayınlanacağı bilgisine vurgu yapılıyordu. Fenerbahçe sosyal medya hesabından geçtiğimiz saatlerde yapılan duyuruda ise şu bilgilere yer verildi:

”Robin Van Persie, Nani ve Fernandão'nun kapak yıldızı olduğu FIFA 16 Fenerbahçe Özel Versiyonunu EA SPORTS FIFA Türkiye ile birlikte sizlere duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Fenerium mağazalarında şimdi sınırlı sayıda Xbox One,PS4, PC,Xbox 360 ve PS3 formatlarında. Tükenmeden alın!”

Fenerium mağazalarında satışa sunulacak oyunun stoğu 750 adet olarak belirlendi. Satılacak özel versiyonun fiyatı ise 290 TL olacak. Oyunu satın almak isterseniz bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.

Son güncelleme: android-time 15:5704.12.2015
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more