Reklamsız Sözcü

Flappy Bird’ü özleyenler için Flappy Bird benzeri en iyi oyunlar

Pek çok kişinin sinir bozucu bulduğu ama elinden bırakamadığı efsanevi mobil oyun Flappy Bird'ü özlüyorsanız işte en iyi alternatifler...

android-time 13:39 7 Temmuz 2015
Flappy Bird’ü özleyenler için Flappy Bird benzeri en iyi oyunlar
Pek çok kişinin sinir bozucu bulduğu ama elinden bırakamadığı efsanevi mobil oyun Flappy Bird'ü özlüyorsanız işte en iyi alternatifler...

Geliştiricisine yalnızca bir gecede milyonlar kazandıran Flappy Bird isimli fenomen oyun çok kısa bir süre içinde uygulama mağazalarını alt üst etmiş ancak daha sonra geliştiricisi büyük ilgiyi kaldıramadığını belirterek oyunu marketten çekmişti.

Bu sinir bozucu oyunu özleyenler ve yeniden aynı heyecanı yaşamak isteyenler için “Flappy Bird” benzeri alternatif oyunlar uygulama mağazasında mevcut.

tr.fobito.com'un bu listesinden her birine ulaşabileceğiniz bu oyunlar, sinirlerinizi en az Flappy Bird kadar bozacak.

Splashy Fish
Kuş yerine bir balığı yönlendirdiğiniz oyunda yine Flappy Bir'ün engellerinden kaçıyor ve sinirlerinize hakim olup telefonunuza zarar vermemeye çalışıyorsunuz.

Fly Bird
Adından da anlaşıldığı gibi bir kuşu uçurmaya çalıştığınız bu oyunda da engelleri aşıp kendi rekorunuzu kırmaya çalışıyorsunuz.

Flappy Wings
Facebook entegrasyonu sayesinde arkadaşlarınızın skorlarına karşı da yarışabildiğiniz bu oyunda ayrıca oyun içi eşya satın alma sistemi de mevcut.

Flappy Nyan
Sosyal medyanın bir başka fenomen unsuru olan Nyan Cat'i engellere çarpmadan uçurmaya çalıştığınız Flappy Nyan, belki de internet tarihinin en sinir bozucu iki unsurunu bir araya getirmiş durumda.

Snappy Bird
Eğer orijinal Flappy Bird'ü oynayanlardansanız siz de Flappy Bird'ü olduğu gibi klonlayan oyunlardan biri olan Snappy Bird ile aynı duyguları yeniden yaşayacaksınız.

Flappy Şevket
Sosyal medyanın en meşhur isimlerinden biri olan ve kuşlardan söz eden Arnavut Şevket, elbette bir kuş uzmanı olarak Flappy Bird'ün bir parçası olmadan kalamazdı. Çipetpet diyerek engellerin arasından uçan Flappy Şevket, en yaratıcı uyarlamalardan biri.

Flappy Golf
Bir başka uyarlama olan Flappy Golf ise temel prensipleri alıp multiplayer özelliği eklemesinin yanı sıra kontrol ettiğiniz topu düşürmeden bir deliğe sokmaya çalıştığınız farklı bir deneyim olmuş.

PewDie Flap
YouTube fenomeni PewDiePie için geliştirilen bu oyunda kontrol ettiğiniz PewDiePie'ı varillere çarpmadan ilerletip en yüksek skoru yapmaya çalışıyorsunuz.

Flappy Selfie
Selfie fotoğrafınızı çekip kendi ses efektinizi kullanarak yarattığınız kulvarda engellere çarpmadan ilerlemeye çalıştığınız oyunda isterseniz arkadaşlarınızın da fotoğrafını çekip onlara ufak şakalar yapabilirsiniz.

SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more