Reklamsız Sözcü

League of Legends ligindeki Beşiktaş E-Spor Kulübü dev bir sponsor ile anlaştı

League of Legends takımları Team Turquality ve Atlas'tan sonra Beşiktaş e-spor kulübü de Razer ile sponsorluk anlaşması yaptı.

android-time 14:23 27 Temmuz 2015
League of Legends ligindeki Beşiktaş E-Spor Kulübü dev bir sponsor ile anlaştı
League of Legends takımları Team Turquality ve Atlas'tan sonra Beşiktaş e-spor kulübü de Razer ile sponsorluk anlaşması yaptı.

Ülkemizde de he geçen gün gerek taraftar kitlesi, gerekse de destek ve yatırım konusunda büyüyen e-Spor alanında büyük kulüplerden biri olan ve League of Legends  Şampiyonluk liginde oynayan Beşiktaş e-Spor kulübü geçtiğimiz günlerde dünyanın en büyük isimlerinden biri ile sponsorluk anlaşması imzaladı.

Kulübün resmi Twitter hesabından “Dünyanın önde gelen donanım markası Razer ile ekipman sponsorluğu konusunda anlaşmaya vardık” şeklinde duyurulan bu haber kulübün bir sonraki sezona da ciddi şekilde hazırlandığını gösterdi.

Türkiye'de daha önce Team Turquality ve Atlas gibi League of Legends takımları ile ekipman sponsoru olarak anlaşan Razer, Beşiktaş ile üçüncü bir takıma da donanım ve oyuncu ekipmanları konusunda destek olacak.

Yapılan anlaşmanın ardından Beşiktaş kulübünün e-Spor takımına aşt resmi Facebook sayfasında ise “Dünyanın önde gelen donanım markası Razer ile ekipman sponsorluğu konusunda anlaşmaya vardık. Her zaman alanında en iyi olmayı hedeflemiş takımımızın, oyun ekipmanı konusunda dünya lideri olan Razer ile anlaşmasıyla birlikte ortak hedeflerimize daha rahat ulaşacağımızdan eminiz. Taraftarlarımıza bu güzel haberi açıklamaktan gurur duyuyoruz.”

Türkiye'nin en büyük spor kulüplerinden biri olan Beşiktaş Jimnastik Kulübü'nün e-Spor alanında yatırımlarını sürdürmesi ve dünyanın en büyük oyuncu ekipmanları üreticilerinden Razer'ın da Türkiye'de e-Spor'un gelişimini yakından gözetleyerek destek olması sektörün ve bu yeni spor dalının gelecekte çok daha iyi günlerle karşılaşacağının en büyük işaretçisi.

SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more