Reklamsız Sözcü
VAHE KILIÇARSLAN

Kiralık Aşk çok seviliyor

19 Temmuz 2015

Sevgili okuyucularım. Hepinizin Ramazan Bayramı'nı kutlayarak yazıma başlamak istiyorum. Bayram ekranında gözüme çarpan önemli etken; 10 reytinge yakın alan “Kiralık Aşk” dizisinin bayramın 1'inci gününde yeni bölümü ile yayınlanmasıydı. Star TV'de cuma akşamları yayınlanan ve girdiği günden bu yana zirveyi kimselere kaptırmayıp uzak ara birinci olan “Kiralık Aşk” dizisinin izleyicisi böylelikle bayram hediyesi almış gibi oldular. Star TV yönetimi doğru bir insiyatif kullanarak bu çok güzel dizinin yeni bölümünü cuma akşamı yayınlayarak izleyiciden alkış aldı. RTÜK'ün seçim sonuçlarını erken veren kanallara kestiği iki günlük ceza uygulanmaya başlandı. Bu cezadan dolayı geçtiğimiz çarşamba akşamı “Çilek Kokusu”nun altında “Çarkıfelek” yerine belgesel yayınlandı. “Çilek Kokusu” dizisi büyük bir başarıya imza atarak kanalı 1 izleme payından alıp 23 izlenme paylarına çıkararak müthiş bir rekora imza atıp tüm kişilerde zirveyi kucakladı. Hakikaten “Çilek Kokusu” dizisi uzun yıllar bu başarısını sürdürecek bir dizi olarak gözüküyor. Çünkü rakip dizilerin bu kadar gerisinden başlayıp böyle bir rekor seyirci kitlesini arkaya almak kolay bir iş değil, vallahi bravo diyoruz.
Onbir ayın sultanı mübarek ramazan günlerinde Mehmet Ali Erbil'li Çarkıfelek süper gitti. Çok başarılı reytingler alan Çarkıfelek'te 2009 Best Model yarışmasında ikinci olan Erbil'in yardımcısı Tuğçe Dural'ın güzelliği ve sevimliliği de gerçekten çok dikkat çekti. Mehmet Ali Erbil zaten kulvarında rakipsiz, bu konuda duayen isim diyebiliriz, aldığı çok iyi reytingler de söylediklerimin göstergesi oldu. CNN Türk ekranında yarın akşam saat 21'de çok başarılı haber spikeri Başak Şengül'ün hazırlayıp sunduğu “Akıl Çemberi” başlıyor. Sıcak gündemin önemli konuklarını ağırlayacak olan Başak Şengül, ekran izleyicisinin çok sevdiği bir isim. Meşakkatli çalışmaları sonrasında ekranın çok önemli haber spikeri olan Başak Şengül'ün konulara olan hakimiyeti de çok dikkat çekici. İyi insiyatifler yürüterek programı yönetmesi alkış alıyor.

NTV Spor keyifli izlenilir işlere imza atıyor. Özellikle uluslararası platformdaki voleybol ve basketbol turnuvalarını hiçbir meşakkatten kaçmayarak canlı yayınlaması takdire şayan bir konu oluyor. Bizim gençleri salon sporlarına adapte edebilmemiz lazım. İşte bu söylevden yola çıkarsak NTV Spor'un yayınlarının ne kadar önemli olduğunu daha iyi anlarız. İçimizin dışımızın futbol olduğu dünyamızda salon sporlarına önem verilmesi iyi bir mantalitedir. Bayramın ilk günü Filenin Sultanları, Almanların ulusal takımı karşısında iyi mücadele etti ve deplasmanda 3-2'lik bir skorla önemli bir galibiyet alıp yüzümüzü güldürdü. Ülkemizin çok başarılı sanatçısı Tuğba Özerk'ten, Sezen Aksu'nun bestesi olan “Bu gece”, bayramdan sonra single çalışması olarak çıkıyor. Bugüne kadar mükemmel parçalar yapan Tuğba Özerk, süper bir video klip de yapacak. Hayranlarına duyurumuzu yapalım. Tuğba, herkesin bildiği gibi “Lolo” parçası ile uzun yıllar önce çok tutulmuştu. İzmir'li bir ailenin çocuğu olan Tuğba Özerk'in parçaları internette en çok beğeni alan parçalar arasında ve bu şarkıların zirveye ortak olması dikkat çekiyor. İyi bayramlar…

SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more