Reklamsız Sözcü

Adana Haberi: Adanaspor taraftarından Vali'ye Şehit Ömer Halisdemir forması

Adanaspor taraftarından Vali'ye Şehit Ömer Halisdemir forması

android-time 16:58 18 Ekim 2016
Adanaspor taraftarından Vali'ye Şehit Ömer Halisdemir forması
Adanaspor taraftarından Vali'ye Şehit Ömer Halisdemir forması

ADANASPOR taraftarları, FETÖ'nün darbe girişimi sırasında şehit düşen Piyade Astsubay Kıdemli Başçavuş Ömer Halisdemir anısına hazırlanan formayı Vali Demirtaş'a hediye etti.
Turuncu beyazlı takımın taraftarlarından Selahattin Baynal, Mahmut Seyhan, Ercan Şekerci, Vedat Taner Güngör, Çağatay Akbulut ve Burak Volkan Ünal, Vali Mahmut Demirtaş'ı makamında ziyaret etti. Taraftarlar, şehit Halisdemir'in anısına hazırlattıkları üzerinde, 'O sizi iki kurşunla bitirdi, siz onu 30 kurşunla ölümsüzleştirdiniz' yazılı forma hediye etti.
Vali Demirtaş, forma için teşekkür ederek, taraftarlara ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Darbe girişimi sırasında şehit olanlara Allah'tan rahmet, tedavisi devam eden yaralılara da acil şifa dileyen Vali Demirtaş, şunları söyledi:
"Türkiye farklı bir süreci atlattı. Ömer Halisdemir gibi kahramanlarımızın sayesinde bu süreci çok kolay bir şekilde atlattık ve bu terör örgütünün oyunu bozulmuş oldu."
Taraftarlar ise, ziyarette Halisdemir'in darbecilere karşı mücadalesinin büyük bir kahramanlık örneği olduğunu belirtti. Taraftarlar, Vali Demirtaş'a takıma olan desteğinden dolayı da teşekkür etti. 

DHA

SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more