Reklamsız Sözcü

Bursa Haberi: Bursa’da oto lastikçide korkutan yangın (2)

Bursa’da oto lastikçide korkutan yangın (2)

android-time 16:38 18 Ekim 2016
Bursa’da oto lastikçide korkutan yangın (2)
Bursa’da oto lastikçide korkutan yangın (2)

BİR İTFAİYE ERİ YARALANDI
Bursa’nın merkez Osmangazi İlçesi Uluyol Caddesi’nde lastikçide çıkan yangına yandaki 4 katlı binanın en üst balkonundan müdahale eden itfaiye eri, bastığı balkon mermerinin kırılması sonucu dengesini kaybederek 2 kat aşağıdaki yangının çıktığı binanın terasına düştü. Alevlerin olmadığı bölüme düşüp yaralanan tfaiye eri, buradan alınıp, 112 Acil Servis ambulansıyla hastaneye kaldırıldı.
Bu arada, Bursa Büyükşehir Belediyesi itfaiyesi ekiplerinin önce su sıkarak müdahale ettiği yangın, köpük kullanan takviye ekiplerin gelmesiyle kontrol altına alınarak söndürüldü. Yangında lastikçinin bulunduğu bina ile yanındaki otelin bir bölümü zarar gördü. Yangın yerinde toplanan esnaf ise itfaiye ekiplerinin köpükle müdahalede geç kaldığını öne sürdü.
Öte yandan Adliye Sarayı’nın da bulunduğu cadde üzerinde yer alan yangın bölgesine çok sayıda kişi geldi. Kalabalık, güvenlik kuvvetleri tarafından uzaklaştırılırken, bir bölümü ellerindeki cep telefonlarından sosyal medya aracılığıyla canlı yayın yaptı.

DHA

SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more