Reklamsız Sözcü

Eskişehir Haberi: Cezaevi firarisi 3'üncü kat penceresinden çarşafla inmek isterken düşüp yaralandı

Cezaevi firarisi 3'üncü kat penceresinden çarşafla inmek isterken düşüp yaralandı

android-time 23:58 30 Kasım 2016
Cezaevi firarisi 3'üncü kat penceresinden çarşafla inmek isterken düşüp yaralandı
Cezaevi firarisi 3'üncü kat penceresinden çarşafla inmek isterken düşüp yaralandı

ESKİŞEHİR'de cezaevi firarisi Ömer Güneş, kaldığı arkadaşının evinin bulunduğu apartmana başka bir olay için gelen sivil polisleri görünce 3'üncü kat penceresinden çarşafla aşağıya inip kaçmak isterken düşüp yaralandı.
Olay, saat 21.00 sıralarında Aşağı Söğütönü Mahallesi 1590'ıncı Sokak'taki TOKİ Konutları'nda meydana geldi. İşlediği bir suç nedeniyle hüküm giyen Ömer Güneş, cezasını çektiği Eskişehir Açık Cezaevi'nden izinli olarak çıktı. Geçen Pazartesi günü izin süresi dolmasına karşın cezaevine geri dönmeyen Ömer Güneş, bir arkadaşının evinde saklanmaya başladı. Güneş, bugün kaldığı apartmana, hakkında yakalama kararı bulunan başka bir kişiyi aramak için gelen Eskişehir Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi İnfaz Bürosu ekiplerini görünce telaşa kapıldı. Polislerin kendisini yakalamak için geldiğini sanan Güneş, yatak çarşaflarını birbirine bağlayarak 4 katlı apartmanın 3'üncü kat penceresinden aşağıya inip kaçmaya çalıştı. Bu sırada Ömer Güneş, tuttuğu çarşaftan eli kayınca bir anda kendini yerde buldu.
Olayı fark eden apartman sakinleri, durumu gelen polislere bildirdi. Ekipler çeşiti yerlerinden yaralanan Ömer Güneş için ambulans çağırdı. 
Ömer Güneş, abulansla kaldırıldığı Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi'nde tedaviye alındı.

DHA

SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more