Reklamsız Sözcü

Adana Haberi: Evinde fuhuş yapan kadına 'Çocuğunun altını değiştiriyordu' savunması

Evinde fuhuş yapan kadına 'Çocuğunun altını değiştiriyordu' savunması

android-time 11:34 2 Aralık 2016
Evinde fuhuş yapan kadına 'Çocuğunun altını değiştiriyordu' savunması
Evinde fuhuş yapan kadına 'Çocuğunun altını değiştiriyordu' savunması

ADANA'da 51 yaşındaki Ayşe A. ile eşi 61 yaşındaki Sami A., evlerinde fuhuş yaptırdıkları iddiasıyla gözaltına alındı. İddiaları kabul etmeyen çiftten Sami A., "Komşumun kızı, fuhuş yaptığını bilmiyordum, çocuğunun altını değiştireceğini söylemişti" diye savunma yaptı.
Ahlak Bürosu ekipleri, merkez Sarıçam İlçesi Gültepe Mahallesi'nde oturan 38 yaşındaki Döne Ö.'nün para karşılığı fuhuş yaptığı bilgisini aldı. Bu bilgi üzerine harekete geçen polis, Döne Ö.'yü telefonla arayıp müşteri oldu. Döne Ö. 100 lira karşılığında fuhuş yapmayıa kabul ederek polise adres verdi. Polis kadının verdiği adrese giderek 100 lirayı teslim etti. Ardından kimliğini gösteren polis, hayat kadını ile ev sahipleri Ayşe A. ile eşi Sami A.'yı gözaltına aldı.
Eşi öldükten sonra iki çocuğuna bakabilmek için fuhuş yaptığını söyleyen Döne Ö., ifadesinin ardından serbest bırakıldı. Fuhuş için yer sağlamak suçundan sorgulanan Ayşe A. ve eşi Sami A., Döne Ö.'nün komşularının kızı olduğunu, oradan tanıdıklarını, fuhuş yaptığını bilmediklerini söyleyerek, "Çocuğuyla birlikte eve geldi. Çocuğun altını değiştirmek istediğini söyledi. Biz de komşumuz olduğu için izin verdik. Fuhuş yaptığından haberimiz yoktu" diye ifade verdi.
Fuhuşa yer ve imkan sağlamak suçlamasıyla adliyeye sevk edilen Ayşe ve Sami A. çifti tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

DHA

SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more