Reklamsız Sözcü

İstanbul Haberi: İSKİ çukuruna düştü; doğalgaz ana borusuna çarptı

İSKİ çukuruna düştü; doğalgaz ana borusuna çarptı

android-time 12:54 30 Kasım 2016
İSKİ çukuruna düştü; doğalgaz ana borusuna çarptı
İSKİ çukuruna düştü; doğalgaz ana borusuna çarptı

 

 

 

 

Zeki GÜNAL/İSTANBUL, (DHA)  Kağıthane'de bir otomobil, İSKİ'nin açtığı çukura düştü. Otomobil, çalışma sırasında açıkta kalan İGDAŞ'a ait doğalgaz ana borusuna çaptı. Şans eseri büyük bir felaket yaşanmadan atlatılan kazanın ardından otomobil sürücüsü, "Karşıya geçmem lazımdı. Geçemedim. Cup düştüm" dedi.

Kaza Kağıthane İmrahor Caddesi'nde saat 08.00 sıralarında meydana geldi.Halit Kısa, otomobili ile caddede seyir halindeyken karşı yöne geçmesi gerekiyordu. Sürücü, karşı yöne geçmek amacıyla caddede yan yola girip ışıklardan dönüş yapmak istedi.

İSKİ tarafından yolda yapılan kazı çalışması nedeniyle konulan güvenlik bariyerlerindeki boşluktan geçen sürücü, çukura düştü. Otomobil çukurdaki doğalgaz ana borusuna çarptı. Şans eseri boruda bir patlama ya da gaz sızıntısı oluşmadı. Kazayı yara almadan atlatan Sürücü Kısa çevrede bulunan diğer sürücülerin yardımı ile aracından çıkartıldı.

Halit Kısa, "Karşıya geçmem lazımdı. Geçemedim. Cup düştüm" dedi. Otomobil çekici yardımıyla olay yerinden kaldırılarak, otoparka çekildi. Polis kaza ile ilgili inceleme başlattı.

 

DHA

SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more