Reklamsız Sözcü

Araç Hasar Kaydı Sorgulama İşlemleri

Araç hasar kaydı sorgulama yaparak kaza konusunda resmi bilgiler öğrenilebilir. Araç hasar kaydı sorgulama işlemleri ile ilgili detaylar haberimizde.

android-time 15:05 25 Ocak 2016
Araç Hasar Kaydı Sorgulama İşlemleri
Araç hasar kaydı sorgulama yaparak kaza konusunda resmi bilgiler öğrenilebilir. Araç hasar kaydı sorgulama işlemleri ile ilgili detaylar haberimizde.

Araç hasar kaydı sorgulama işlemleri araçların güncel durumunu öğrenmek isteyen kişiler tarafından yapılabilen işlemlerdendir. Araç hasar kaydı sorgulama için kişilerin cep telefonlarını kullanması gerekmektedir. İnternet üzerinden araç hasar kaydı sorgulama yapılamadığı için tek seçenek mobil olarak sorgulamaların yapılmasıdır. Bu nedenle araçların kazalarının öğrenilmesi için mutlaka cep telefonları üzerinden sorgulama yapılmalıdır. Üstelik araç hasar kaydı sorgulama işlemleri ücretli olduğundan dolayı kişilerin işlem ücreti ödeme de zorunludur. Aracsorgulama.net sitesinde yer alan araç sorgulama yazısındaki belirtildiği gibi sorgulamanın bir örneği şöyledir;

Sorgulama Ücretleri Artırıldı

Araç tramer kaydı sorgulama işlemlerini yapan kişilerin önceki dönemlerde 4 Türk Lirası ödemesi yeterli olurken, ücrette artışa gidilmiştir. Yeni düzenleme ile birlikte kişilerin her bir sorgulama için 5 Türk Lirası ödemesi gerekmektedir. Bu bakımdan araç hasar kaydı sorgulama için kişilerin bu artışı göz önünde bulundurması yararlı olur. Araç sorgulama blog sitesinde yer alan araç hasar kaydı sorgulama yazısındaki belirtildiği gibi kişiler istediği araç için sorgulama yapabilir.

Araç tramer kaydı sorgulama mobil hatlar üzerinden yapıldığından dolayı kişilerin ücretleri ödemesi de mobil olarak gerçekleştirilmektedir. Sadece araç plakasının yeterli olduğu araç hasar kaydı sorgulama işlemlerinde araç plakasının yazılarak 5664'e gönderilmesi gerekir. Bu sayede kişilerin plakasını gönderdiği araç ile ilgili tüm hasar bilgileri mesaj olarak kişilere iletilir ve böylece bilgi alınması sağlanır. Telefonlar aracılığı ile gerçekleştirilen işlemler sayesinde kişilerin bilgisayar ihtiyacı da kalmamıştır. Diğer araç sorgulama hizmetleri online olarak sunulurken, araç tramer kaydı sorgulama mobil olarak gerçekleştirilebilmektedir. Bu bakımdan da kişilere avantaj sağlamaktadır. Bu konuda tek handikap sistemin 5 Türk Lirası ile ücretlendirilmesidir.

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.

Son güncelleme: android-time 15:4107.03.2016
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more