Reklamsız Sözcü

Araç Hasar Kaydı ve Tramer Sorgulama SMS Hizmeti

Cep telefonları ile araç tramer kaydı sorgulama yapılabilmektedir. Araç tramer kaydı sorgulama işlemlerinin tüm detayları haberimizde.

android-time 08:43 11 Ocak 2016
Araç Hasar Kaydı ve Tramer Sorgulama SMS Hizmeti
Cep telefonları ile araç tramer kaydı sorgulama yapılabilmektedir. Araç tramer kaydı sorgulama işlemlerinin tüm detayları haberimizde.

Araç tramer kaydı sorgulama işlemlerinin yapılması için Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi tarafından sunulan hizmetlerden yararlanılmalıdır. Araç tramer kaydı sorgulama işlemlerinde sadece araç plakası yeterli olduğu için tüm araçlar için araç tramer kaydı sorgulama yapılabilmektedir. Bu bakımdan kişilerin araçlar hakkında bilgi alması için şartlar kolaylaştırılmış durumdadır. Sorgulama sitesinde yer alan araç sorgulama yazısındaki belirtildiği gibi kişiler pek çok konuda bilgi alabildiğinden dolayı işlemler kolayca yapılabilir.

Hasar Geçmişi Sorgulama

Araç tramer kaydı sorgulama yapmak isteyenlerin cep telefonlarının mesaj bölümünü kullanması ve araç plakasını yazarak 5664'e göndermesi yeterli olmaktadır. Bu şekilde yapılacak işlemler sonucunda kişiler kolay bir şekilde tramer kaydı sorgulama yaparak, kaza bilgilerine erişim sağlayabilecektir. Araç sorgulama sonucunda kişilere gönderilecek kaza bilgileri resmi kayıtlar üzerinden sağlandığı için alınacak bilgiler güvenilirdir. Bu bakımdan araç tramer kaydı sorgulama yapacak kişiler araçların yaptığı kazalar hakkında net bilgilere ulaşarak kolay bir şekilde bilgi sağlayabilmektedir. Gib.gen.tr sitesinde yer alan araç hasar kaydı sorgulama yazısındaki belirtildiği gibi örnek bir sorgulama şöyledir:


Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi SMS servisi üzerinden yapılacak tüm sorgulamalar ücretlendirmeye tabi olduğundan dolayı kişilerin hizmet ücretini ödemesi gerekmektedir. Her bir sorgulama için 4 TL'lik bir işlem ücreti belirlenmiştir.

Araç tramer kaydı sorgulama işlemlerinde tek bir araç için sorgulama yapılabildiği gibi her bir araç için ayrı ayrı sorgulama yapılması gerekmektedir. Bu nedenle de her bir araç için 4 TL'lik işlem ücreti ödenmelidir. Bu şekilde araçlar için kolay bir şekilde araç tramer kaydı sorgulama yapılarak kaza bilgileri öğrenilecektir. Sizler de sunulan hizmetlerden yararlanarak tüm araçlar için kaza durumu için araştırma yapabilirsiniz.

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.

Son güncelleme: android-time 15:5007.03.2016
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more