Reklamsız Sözcü

EGM Trafik Cezası Ve Otopark Sorgulama

EGM trafik cezası sorgulama sayesinde cezalar hakkında bilgi alınabilir. EGM trafik cezası sorgulama üstelik ücretsiz olarak kullanıma sunulmuştur.

android-time 08:43 13 Ocak 2016
EGM Trafik Cezası Ve Otopark Sorgulama
EGM trafik cezası sorgulama sayesinde cezalar hakkında bilgi alınabilir. EGM trafik cezası sorgulama üstelik ücretsiz olarak kullanıma sunulmuştur.

Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından kişilerin ceza konusunda bilgi alması için açılan ceza sorgulama uygulamasında, kişilerin basit bilgiler ile cezaları ulaşması sağlanmaktadır. Online olarak alınacak bilgiler sayesinde kişilerin ceza konusunda hiçbir soru işareti kalmayacaktır. Bu bakımdan kişilerin kurumlara gitmek ya da tebligat beklemek yerine online olarak EGM trafik cezası sorgulama yapması çok daha kolay olacaktır. Ceza konusunda belirtilen işlemlerin yapılması ile üstelik komisyon dahi ödemeden online olarak yükümlülükler yerine getirilecektir. Trafikcezasorgulama.net sitesindeki trafik cezası sorgulama yazısında belirtildiği gibi online olarak yararlanılması gereken ekran şöyledir;

Ceza sorgulama işlemlerini yapacak kişiler, trafik cezalarının neden alındığı ve cezanın miktarı öğrenilebilmektedir. Bu da kişilerin kolay bir şekilde cezalarına ulaştıktan sonra bilgi almasını sağlamaktadır. Yapılacak online işlemler sonrasında bu konuda kolaylık yaşanacaktır. Sizler de belirtilen adımları takip edebilirsiniz.

Sorgulama Yapan Kişinin Kimlik Bilgileri Doğrulaması

EGM trafik cezası sorgulama konusunda kişilerin kimlik bilgilerinin yanında araç ruhsat bilgilerinin de girilmesi gerekir. Belirtilen bilgiler dahilinde kişiler için EGM trafik cezası sorgulaması yapılacaktır. EGM trafik cezası sorgulama sonrasında ise kişilerin bilgi alması için sonuç sayfası yayınlanacaktır. Yayınlanan bilgilerde kişilerin cezaların olup olmadığı, cezaların ne kadar olduğu, cezanın ne zaman, nasıl verildiği anlaşılacaktır. Yayınlanan bu bilgiler dâhilinde ise kişiler ceza konusunda gerekli bilgileri alarak, ceza ile ilgili işlemlerini yapabilecektir.

EGM trafik cezası sorgulama yapan kişilerin aynı zamanda online olarak cezalarını ödemesi de mümkündür. HGS sitesinde yer alan trafik cezası ödeme yazısında belirtildiği gibi ödeme için EGM kullanılamaz. Ceza ödemek için sunulan GİB internet vergi dairesindeki ödeme formu kullanılabilir. Kredi kartı aracılığı ile yapılacak ödemeler sonrasında cezalar kolayca online olarak kapatılabilecektir.

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.

Son güncelleme: android-time 16:0607.03.2016
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more