Reklamsız Sözcü

Kredi Notu Hesaplama Ve Findeks Üyelik

Kredi notunun ne kadar olduğunu öğrenmek isteyenler Findeks’i kullanmalıdır. Findeks aracılığı ile güncel kredi notu görüntülenir.

android-time 09:07 4 Ocak 2016
Kredi Notu Hesaplama Ve Findeks Üyelik
Kredi notunun ne kadar olduğunu öğrenmek isteyenler Findeks’i kullanmalıdır. Findeks aracılığı ile güncel kredi notu görüntülenir.

Bankaların ortak bir şekilde kullanıma sunduğu Findeks sistemi sayesinde kişiler istediği şekilde güncel durumunu görebilir. Kredi notu sürekli güncellendiğinden dolayı kişiler istediği zaman online olarak sisteme giriş yaparak notun durumunu ve gelişimini görüntüleyebilir. Sorgulama blog sitesindeki kredi notu hesaplama yazısında belirtildiği gibi kişiler işlemlerini yapmak için ilk olarak ana sayfaya giriş yapmalıdır.

Ana sayfa ise şöyledir;

Resimde Findeks ana sayfası ve yararlanılabilen menüler görülür. Bu menülerden seçimler yapılarak işlemler gerçekleştirilir. Findeks bilgi paylaşım blog sitesindeki kredi notu öğrenme yazısında da belirtildiği gibi kişilerin not öğrenmesi için ilk olarak üyelik giriş yapması gerekir. Üyelik girişi işleminde ise kişilerin daha önceden üyelik almış olması gerekir. Eğer kişilerin herhangi bir üyeliği bulunmuyorsa, bu konuda sitede yer alan üye olma bağlantıları takip edilmelidir. Üyelik alınması için kişilerin kimlik bilgilerini kullanması gerekir.

Kimlik bilgilerinin girilerek üyelik işlemlerinin tamamlanmasının ardından ise sistemde üyelik ücretinin ödenmesi için ayrı bir bölüm açılır. Bu ekranda ise kişilerin kredi kartı bilgilerini girerek üyelik ücretini ödemesi gerekir. Ne kadar ücret ödeneceği noktasında ise kişinin seçtiği üyelik önemlidir. Farklı üyelik paketleri bulunduğundan dolayı kişilerin ücretlendirmeye de dikkat etmesi gerekir.

Kredi notu hesaplama işlemleri ancak kişilerin üyelik onayının ardından yapılır. Eğer üyelik ücreti ödenmezse, sisteme üyelik ile giriş yapılabilse de kişilerin kredi notu hesaplama yapması mümkün değildir. Bu nedenle sistemin ücretli olduğu da unutulmamalıdır. Gelişmiş ödeme sistemleri bulunduğundan dolayı site üzerinden ücretin ödenmesi oldukça kolaydır.  İsteyen herkesin üye olabildiği sisteme istenildiği zaman giriş yapılabilir. Bu bakımdan sizler de üyelik alarak işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.

Son güncelleme: android-time 16:1707.03.2016
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more