Reklamsız Sözcü

MEBBİS Personel İşlem Modülleri

MEBBİS personel işlem modülleri sayesinde personeller işlemlerini yapabilmektedir. Sizler de MEBBİS personel işlem modüllerinden yararlanabilirsiniz.

android-time 10:17 9 Ocak 2016
MEBBİS Personel İşlem Modülleri
MEBBİS personel işlem modülleri sayesinde personeller işlemlerini yapabilmektedir. Sizler de MEBBİS personel işlem modüllerinden yararlanabilirsiniz.

Personellerin sigorta ve iş durumlarının takip edildiği uygulamalar sayesinde personeller de bilgi alabilir. Bu konuda hizmet çeşitliliği olduğundan dolayı kişiler kolay bir şekilde işlemlerini online olarak yapabilir, bilgi alabilir. MEBBİS personel işlem modülleri sayfası ise şöyledir;

MEBBİS personel işlem modülleri bölümüne bakıldığında bu bölümde oldukça fazla hizmet ekranı olduğu görülür. Bu ekranda en çok yararlanılan hizmetler e personel modülüdür. Personellerin çeşitli bilgilerinin bulunduğu bu hizmette aynı zamanda özlük hakları da görülebilir. Bu bakımdan MEBBİS org blog sitesindeki MEBBİS giriş yazısında olduğu gibi kişiler için e okul sistemi büyük bir kolaylıktır. Kişilerin aldığı hizmetlerde herhangi bir sorun olmaması ve yakından takip edilmesi için resimde görülen hizmetlerden uygun olanlarının seçilmesi gerekir.

Mebbis.org sitesindeki MEBBİS personel işlemleri yazısında da geçtiği gibi modüllerin dışında sitede pek çok konuda bilgi alınarak işlem yapılabilen hizmetler bulunmaktadır. E okul da MEBBİS çalışmaları soncunda ortaya çıkan bir sistemdir ve eğitimde büyük bir açığı kapatmış durumdadır. Öğrencilerin tüm bilgilerinin öğrenilebildiği sistem sayesinde veliler istediği zaman çocuğunun güncel durumunu görerek bu konuda okula gitmeden öğrenci durumunu öğrenme fırsatı bulabilir.

Önceki yıllarda her ne kadar öğretmenler ile tek tek görüşerek çocukların notları hakkında bilgi alınsa da artık bu konuda bir tık ile bilgiler erişilebilir. E okul gibi hizmetlerden yararlanan kişilerin üyelik girişi yapması zorunludur. Bu nedenle ilk olarak sisteme üyelik bilgileri ile giriş yapılması, ardından sistemdeki hizmetlerden yararlanılmalıdır.

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.

Son güncelleme: android-time 16:0807.03.2016
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more