Reklamsız Sözcü

SGK Sorgulama Hizmetleri Artık E Devlette

SGK sorgulama gibi işlemlerde kişiler e devletten yararlanabilir. SSK gün sorgulama işlem detayları haberimizde.

android-time 08:48 13 Ocak 2016
SGK Sorgulama Hizmetleri Artık E Devlette
SGK sorgulama gibi işlemlerde kişiler e devletten yararlanabilir. SSK gün sorgulama işlem detayları haberimizde.

Kişilerin çalıştığı iş yerinde, sigorta ödemeleri aylık olarak yapılmaktadır. Her ay çalışılan gün kadar prim ödemesi yapılarak, sigorta üzerinden gün kazanılması sağlanmaktadır. Kişiler gün konusunda bilgi almak ve ödemelerin düzenli olup olmadığını öğrenmek için SSK gün sorgulama yapması yeterli olacaktır. SSK gün sorgulama işlemlerinde e devlet üzerinden gerekli yardım alınabilir. SSK gün sorgulama için 4A hizmet dökümü alınmalıdır. 4A hizmet dökümü sigorta ile ilgili tüm detayları içerdiğinden dolayı SSK gün sorgulama gibi işlemler de yapılabilmektir. SGK sorgulama için artık e devlet kullanılabilir. Sorgulama sitesindeki SSK sorgulama yazısında belirtildiği gibi için seçilmesi gereken hizmet şöyledir;

 

E Devlet SGK Hizmet Dökümü

SGK sorgulama işlemlerinde sırasıyla e devlete giriş yapılması ve sonrasında belirtildiği gibi 4A hizmet dökümüne tıklanması yeterlidir. Bu sayede tüm sigortalılar, sigortaları üzerinden SSK gün sorgulama yapabilecektir. Herhangi sınırlama ve ücretlendirme olmadığından dolayı bu konuda yapılacak işlemler oldukça basittir. Sizler de sunulan hizmetlerde yararlanabilir ve SGK sorgulama ün sorgulama gibi ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Esgm sitesindeki 4A hizmet dökümü sorgulama yazısında belirtildiği gibi hizmet dökümü kişilerin tüm istediklerini karşılar.

Sigortada herhangi bir eksiğin olmaması adına SGK sorgulama işlemlerinin her ay içerisinde düzenli olarak yapılması önemlidir. Herhangi bir aksaklık halinde kişilerin emeklilikleri de erteleneceği için bu konuda ciddi bir mağduriyet oluşabilmektedir. SGK tarafından sigortalıların kullanıma sunulan SSK gün sorgulama uygulamaları sayesinde ise bu konuda önlem alınması sağlanmaktadır. Kişiler resmi olarak SGK üzerinden sigorta bilgilerini öğrenebileceğinden dolayı alınacak bilgilerde herhangi bir hata olması da söz konusun değildir. Bu bakımdan resmi ve güncel sigorta işlemlerini SSK gün sorgulama adımlarını takip ederek yapabilirsiniz. Sigorta konusunda bilgi alınabilecek başka bir resmi kaynak bulunmamaktadır.

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.

Son güncelleme: android-time 16:0607.03.2016
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more