Reklamsız Sözcü

Instagram güncelleniyor, yeni özellikler geliyor

Sosyal medya platformu Instagram'a gelecek olan güncelleme ile birçok yeni özellik gelecek. Güncelleme ne zaman geliyor ve neler değişecek?

android-time 21:01 7 Aralık 2016
Instagram güncelleniyor, yeni özellikler geliyor
Sosyal medya platformu Instagram'a gelecek olan güncelleme ile birçok yeni özellik gelecek. Güncelleme ne zaman geliyor ve neler değişecek?

Geçtiğimiz dönem Facebook tarafından satın alınan Instagram yeni özelliklere kavuşuyor. Popüler fotoğraf ve video paylaşım platformu, şimdi de önemli güvenlik güncellemeleri getiriyor.

Vestel Venus V3 5580 satışa sunuldu!

Şirketin CEO’su Kevin Systrom tarafından duyurulan yeni güncelleme ile birlikte Instagram’ın daha güvenli olması hedefleniyor.

Daha önceden ünlüler dahil olmak üzere çok kısıtlı bir kullanıcı kitlesi tarafından kullanılabilen yorumları devre dışı bırakma, artık tüm hesaplar için geçerli olacak. Kullanıcı, herhangi bir gönderi eklerken son aşamada “Gelişmiş Ayarlar” butonuna tıklayarak yorumları kapatmak için gerekli olan seçeneği bulabilecekler.

İsterseniz yorumları kapatabiliyorsunuz

Aynı zamanda güncelleştirme ile birlikte artık yorumları da tıpkı gönderilerde olduğu gibi beğenebilecek, diğer bir değişle kalp atabileceksiniz.

Hesabınızı gizli olarak kullanıyor ve takipçi olarak kabul ettiğiniz bazı kişileri artık takipçiniz olmaktan çıkartmak istiyorsanız, yeni güncellemeyle bunu yapabileceksiniz. Takipçilerinizden çıkarttığınız kişiler durum ile ilgili herhangi bir bildirim veya haber, almayacaklar.

Yeni gelecek güncelleştirme ile birlikte, paylaştığı gönderi veya yaptığı yorumlardan bir takım psikolojik zor durumlardan geçtiğini anladığınız kullanıcıları anonim olarak Instagram’a şikayet edebileceksiniz.

7 gün 24 saat aralıksız olarak raporları inceleyecek olan Instagram ekibi, bu kişileri fark ettirmeden onlara yardımcı olabilecek yerlerle iletişime sokacak.

Güncelleme, gelecek haftalarda mobil platformlarda yayında olacak.

instagram-ic
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more