Reklamsız Sözcü

Xperia XZ için Nougat müjdesi!

Sony’nin en yeni amiral gemisi Xperia XZ için Android Nougat sürümü sunuldu!

android-time 18:01 1 Aralık 2016
Xperia XZ için Nougat müjdesi!
Sony’nin en yeni amiral gemisi Xperia XZ için Android Nougat sürümü sunuldu!

Geçtiğimiz aylarda ilk olarak Nexus ve Android One programına dahil olan telefonlar için sunulan Android Nougat güncellemesi, yavaş yavaş diğer üreticilerin akıllı telefonlarına da gelmeye başladı.

Zenfone 3 kutudan çıkıyor!

Bu konuda elini çabuk tutan firmalardan biri olan Sony, en yeni amiral gemisi olan Xperia XZ için Android Nougat güncellemesini sunmaya başladı. Güncellemenin ülkemizdeki telefonlara da sunulduğunu belirtelim.

ANDROID NOUGAT’A MERHABA!

Gönderilen güncellemede “Nougat ile Sony’nin en yeni yazılım deneyimini sunmaktan mutluluk duyuyoruz” açıklamasına yer veren Sony, yeni sürümün tüm yeni özelliklerini kullanıcılarla buluşturuyor.

1 GB boyutlu güncellemede çoklu pencere, daha zengin bildirim özellikleri, daha uzun pil ömrü ve geliştirilmiş kamera özellikleri gibi birçok yenilik bulunuyor. Güncellemenin şu anda OTA yoluyla gönderildiğini ve Xperia XZ cihazınızın yazılım güncelleme bölümünden yeni sürümü indirebileceğinizi belirtelim. Tabii ki 1 GB boyutlu güncelleme için Wi-Fi kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

İLGİLİ HABERAndroid Nougat güncellemesi hangi telefonlara gelecek?Android Nougat güncellemesi hangi telefonlara gelecek?
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more