Reklamsız Sözcü

Polislerin bastığı seks zindanından öyle bir şey çıktı ki…

İngiltere'nin en sakin kasabalarından birinde, polisin şikayet üzerine ortaya çıkardığı 'seks zindanı' ve içinden çıkanlar şaşkınlık yarattı.

Melis BAYRAKTAROĞLU
android-time 15:26 13 Eylül 2017
Polislerin bastığı seks zindanından öyle bir şey çıktı ki…
İngiltere'nin en sakin kasabalarından birinde, polisin şikayet üzerine ortaya çıkardığı 'seks zindanı' ve içinden çıkanlar şaşkınlık yarattı.

İngiltere’nin Devon bölgesindeki sakin bir kasabada polisin şikayet üzerine ortaya çıkardığı ‘seks zindanı’ şaşkınlık yarattı.

‘Zindandan’ Nazi üniformaları, kırbaçlar, kelepçeler, zincirler, seks oyuncakları çıktı.

2a

Komşuların Lee Mill’deki dört odalı evdeki ‘tuhaf olaylardan’ ve ‘garip seslerden’ şikayet etmesi üzerine, eve sivil polis gönderildi.

Evin sakinleri sivil polisi ‘hoş karşıladı’ ve ardından diğer ekipler eve girerek arama yaptı.

Polis arama sırasında kırbaçların, gaz maskelerinin, tahta sopaların, kelepçelerin, çamaşırların, zincirlerin ve nazi üniformalarının bulunduğu yüzlerce eşyayla dolu sonradan zindana dönüştürülmüş bir odayı ortaya çıkardı.

3a

Arama sırasında, oturanın kemerlerle bağlandığı sandalyeler, seks oyuncakları, sado-mazoşist fantezi aletleri, dantelli maskeler, oyuncakları çalıştırmak için kullanılan piller, ortası dilli sandalyeler de bulundu.

Çeşitli elektrikli vibrasyon aletlerinin yanı sıra bilgisayarlara bağlı kayıt stüdyosu ve mix masasının da yer aldığı ‘zindan’ polisler tarafından   yapılan arama sırasında keşfedildi.

Polis baskını sırasında ‘bir müşterinin’ eve gelerek, çok sayıda polisin varlığına rağmen randevusu olduğunu söylemesi de şaşkınlık yarattı.

Polis, sakin bir kasabada böyle bir ‘zindanla’ karşılaştıkları için şaşkın olduklarını dile getirirken, evin ‘çeşitli cinsel fantazilerin gerçekleştirildiği’ genelev olarak işletildiği belirtildi.

Olayla ilgili olarak 39 yaşında bir erkek tutuklandı.

Son güncelleme: android-time 12:3531.10.2017
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more