Reklamsız Sözcü

Rus başbakanının donu olay oldu

Rusya'da Başbakan Dimitri Medvedev'in yerli malı kullanmayıp ABD malı olan Calvin Klein markalı iç çamaşırı giymesi konuşuluyor..

Sozcu.com.tr
android-time 15:12 30 Temmuz 2017
Rus başbakanının donu olay oldu
Rusya'da Başbakan Dimitri Medvedev'in yerli malı kullanmayıp ABD malı olan Calvin Klein markalı iç çamaşırı giymesi konuşuluyor..

Rusya’da Devlet Başkanı Vladimir Putin’den sonra gelen ikinci isim olan Başbakan Dimitri Medvedev, pazartesi günü Krasnodar kentine gitti. Kuban 24 televizyon kanalı, Medvedev’in bu ziyareti sırasında çekilen bir fotoğrafını internet sitesinden yayınladı.

Fotoğraftaki iç çamaşırı detayı ise eleştiri ve alay konusu oldu.

Medvedev'in gömleğinin altından görünen donu olay oldu. Halktan Rus ürünleri kullanmasını isteyen Medvedev'in pahalı bir ABD markası giymesi tepki çekti

ABD MARKALI İÇ ÇAMAŞIRI GİYMESİ ELEŞTİRİLDİ

Medvedev’in beyaz gömleğinin altından iç çamaşırı seçiliyordu. Üstelik iç çamaşırı, pahalı bir ABD markası olan Calvin Klein ürünüydü.

“AMERİKANO’YU BİLE ‘RUSYANO’ YAPTI”

Rus haber sitesi Znaj’ın haberine göre, siyasi hayatı boyunca halka Rus ürünleri kullanmalarını tavsiye eden, hatta bir kahve çeşidi olan ‘Amerikano’nun adını bile ‘Rusyano’ olarak değiştiren Medvedev’in Amerikan markası çamaşır kullanması tepki çekti.

ÇAMAŞIRI BELİNE KADAR ÇEKTİ

Başbakan’ın çamaşırını beline kadar çekmesi de sosyal medyada ayrı bir alay konusu oldu.

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.

Son güncelleme: android-time 22:2410.08.2017
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more