Reklamsız Sözcü

Apple iPhone 8 ve iPhone X tanıtımı canlı izle! (CANLI YAYIN) iPhone 8 lansmanı canlı izle!

iPhone 8 ve iPhone X lansmanı ile bu gece tanıtılacak. Apple iPhone 8 tanıtımını haberimizden canlı izleyebilirsiniz. Merak edilen tüm özelliklerinin belli olacağı tanıtım Apple sitesinden canlı izlenebilecek. iPhone 8'in tanıtımı ile Türkiye satış tarihi, özelikleri ve fiyatı belli olacak. İşte Apple tanıtımı canlı izleme linki...

android-time 18:05 12 Eylül 2017
Apple iPhone 8 ve iPhone X tanıtımı canlı izle! (CANLI YAYIN) iPhone 8 lansmanı canlı izle!
iPhone 8 ve iPhone X lansmanı ile bu gece tanıtılacak. Apple iPhone 8 tanıtımını haberimizden canlı izleyebilirsiniz. Merak edilen tüm özelliklerinin belli olacağı tanıtım Apple sitesinden canlı izlenebilecek. iPhone 8'in tanıtımı ile Türkiye satış tarihi, özelikleri ve fiyatı belli olacak. İşte Apple tanıtımı canlı izleme linki...

Apple yeni nesil iPhone 8 ve iPhone X tanıtımını bu akşam saat 20.00 itibari ile yapacak. Teknoloji meraklıları heyecan içinde iPhone 8 tanıtımını canlı izlemek istiyor. Haberimizden canlı olarak izleyebileceğiniz Apple yeni nesil cihazları lansmanı için geri sayım başladı. Apple’ın yeni amiral gemisinin özellikleri, fiyatı ve Türkiye’de ne zaman satışa çıkacağı araştırlıyor. Öğrenmek isteğiniz tüm soruların yanıtlarını ve iPhone 8 ve iPhone X tanıtımı canlı izleme yollarını sizlerle paylaşıyoruz.

Popüler Teknolojik ürünlerin altın versiyonlarını satmasıyla ünlenen bir marka, bu kez hızlı davrandı ve henüz resmi tanıtımı gerçekleşmemiş iPhone 8 altın kaplama versiyonları için ön sipariş almaya başladı. iPhone 8 resmi tanıtımı bu gece yapılacak. Aşağıdaki linkten Apple iPhone 8 lansmanı canlı olarak izlenebilecek.

iPHONE 8 TANITIMI CANLI İZLE!

Phone 8'in çıkış tarihi kesinleşti; 12 Eylül'de ilk kez dünyanın göreceği Apple'ın son oyuncağını pek çok kişi bekliyor; ancak yeni iPhone'lar sorunlarla geliyor!

İPHONE 8’İN ÖZELLİKLERİ (İDDİALAR VE GERÇEKLER)

APPLE’DAN YENİ KABLO

Geçtiğimiz yılın Eylül ayında tanıtılan iPhone 7 ve iPhone 7 Plus ile kulaklık girişini kaldıran Apple, yeni bir kablo ile kullanıcılarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Yeni bağlantı kablosunun adı ‘Ultra Accessory Connector’… Söz konusu kablonun kulaklıklarda kullanılmak üzere geliştirildiği belirtiliyor. Zira iPhone 7 ve 7 Plus ile birlikte pek çok kullanıcının eski kulaklıkları yeni cihazlar ile uyumsuz hale gelmişti. Yeni kablonun hem USB-C hem de Lightning’den daha küçük olduğu belirtiliyor. Yani bu gerçekleşirse eski şarj kablolarınız hiçbir işe yaramayacak!

iphone8-


APPLE’IN YENİ CİHAZI GÖZÜMÜZDEN Mİ TANIYACAK?

Apple’ın iPhone 8’de ilk kez parmak izi sensörünü kaldırıp, ekran alanını genişleterek kullanıcıların telefonu açmaları için göz bebeğini kullanmasını istiyor. Yani ekran kilidini açarken artık parmak izinizi vermek veya şifre girmek yerine telefonun ön yüzüne bakmanız yeterli olacak!

ŞARJ SİSTEMİ DEĞİŞİYOR MU?

Bir diğer iddia ise bu kablosuz şarj aparatının, iPhone'dan ayrı satılacak olması. Alışık olduğumuz kablosuz şarj cihazlarından farklı bir çalışma sistemine sahip olan bu aparat sayesinde, telefonumuz elimizde de şarj olmaya devam edebilecek.

iphone-8


PİL SORUNU TARİH Mİ OLUYOR?

iPhone 8'in iç yapısı tamamen baştan tasarlanıyor. OLED ekranla gelmesi beklenen modelde devre kısmı küçültülüyor ve pile daha fazla yer ayrılıyor. Bu sayede Plus modelin pil gücü daha küçük boyuttaki gövdede sunulabiliyor.
4,7 inçe yakın bir boyutta olacağı söylenen iPhone 8'in 2.700 mAh pille geleceği tahmin ediliyor. iPhone 7'nin 1.960 mAh ve iPhone 7 Plus'ın 2.900 mAh pile sahip olduğu göz önüne alındığında bu gelişmenin önemli olduğunu söylemek gerekiyor.

İKİNCİ EL iPHONE PİYASASI HARAKETLENDİ

Akıllı telefon dünyasını kökünden değiştiren Apple'ın yeni amiral gemisi iPhone’un yeni modeli bugün tanıtılıyor. Hal böyle olunca 7’sini satmak isteyen soluğu Doğubank’ta aldı. iPhone 6 ve 7’lere özelliklerine göre 2 bin 500’ye kadar fiyat biçilebiliyor. Yeni iPhone’un Türkiye’de 4 bin TL’den yüksek bir fiyata satılması bekleniyor.

İkinci el iPhone pazarında iPhone'nun sadece 6 serisini ve üstünü bulmak mümkün. iPhone 6 ‘nın ikinci el piyasa değeri alış fiyatı 1300 TL satış fiyatı ise 1500 TL  iPhone 7 ‘nin ikinci el piyasa değeri alış fiyatı 2200 TL satış fiyatı ise 2400 TL , alış ve satış fiyatları böyle. Ancak bu durum telefonun yeniliğine ve boyutuna göre de değişkenlik gösterebiliyor.

Son güncelleme: android-time 19:3712.09.2017
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more