Reklamsız Sözcü

DAP Yapı 10 bin kişiye iş verecek

İstanbul ve İzmir’de yeni projelerle 7.5 milyar liralık iş hacmi yaratacaklarını ifade eden Ziya Yılmaz, 10 bin kişiye istihdam sağlamayı planladığını söyledi

android-time 13:47 14 Nisan 2017
DAP Yapı 10 bin kişiye iş verecek
İstanbul ve İzmir’de yeni projelerle 7.5 milyar liralık iş hacmi yaratacaklarını ifade eden Ziya Yılmaz, 10 bin kişiye istihdam sağlamayı planladığını söyledi

DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, 2017 ve 2018 yıllarında 7.5 milyar lira değerin de iş hacmi yaratacak gayrimenkul projelerine başlayacaklarını ifade ederek, 10 bin kişiye istihdam yaratacaklarını söyledi.

DAP Yapı'nın ilk çeyrek satış rakam larını değerlendirmek ve gelecek hedeflerini paylaşmak için  İstanbul'da gazetecilerle bir araya gelen Ziya Yılmaz, “Ocak Mart döneminde 700 milyon liralık satış gerçekleştirdik. 606 milyon liralık ciroyu 10 gün içinde yaptık” dedi.

YENİ PROJELER YOLDA
Son dönemde gerçekleştirilen kampanyalarla gayrimenkul piyasasının hareketlendiğini belirten Yılmaz, Validebağ'da kurdukları çadırda yoğun ilgi görmeleri üzerine ‘çadır furyası' başlattıklarını ifade ederek, “8 projemiz için Ümraniye'de bir çadır kurduk. Şimdi de Ankara'ya gidiyoruz. İzmir'de de aynısını yapacağız” dedi.

Tüketiciye ulaşılabilir fiyatlarla konut, ofis ve dükkanlar sunduklarını ifade eden Yılmaz, “Hemen önümüzdeki hafta yeni kampanyalar başlayacak, alıcılara uygun ödeme koşulları sunacağız” dedi.

Halihazırda Validebağ Konakları ve İstmarina projesinin yapımını sürdür düklerini hatırlatan Yılmaz, yılın ikinci yarısında Kartal'daki Teras Kule, Beykoz ve İzmir'deki kentsel dönüşüm projelerini tanıtmayı hedeflediklerini söyledi.

2018 yı lında Maslak ve Pendik projelerini başlatmayı planladıklarını bildiren Yılmaz, “2018 yılının ikinci yarısına geldiğimizde toplam 7.5 milyar değerinde proje hayata geçiriyor olacağız. Tüm şantiyelerimizde toplam 10 bin kişi çalışacak” dedi.

SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more