Reklamsız Sözcü

Diyarbakır Haberi: Diyarbakır Valisi Aksoy, kanaat önderleriyle yemekte görüştü

Diyarbakır Valisi Aksoy, kanaat önderleriyle yemekte görüştü

android-time 17:09 2 Şubat 2017
Diyarbakır Valisi Aksoy, kanaat önderleriyle yemekte görüştü
Diyarbakır Valisi Aksoy, kanaat önderleriyle yemekte görüştü

DİYARBAKIR Valisi Hüseyin Aksoy, bugün kanaat önderleriyle yemekte bir araya geldi. Vali Hüseyin Aksoy, yemekte yaptığı konuşmada, kanaat önderleriyle yapacağı sohbet sırasında nat aldığı konuları ilgili yerlere aktaracağını söyledi.
Vali Hüseyin Aksoy, Devlet Su İşleri (DSİ) Misrafirhanesi'nde merkez ve bağlı ilçelerde yaşayan kanaat önderleriyle öğlen yemeğinde bir araya geldi. Konuyla ilgili valilik tarafından yapılan yazılı açıklamada, "Valimiz sayın Hüseyin Aksoy, ilimiz kanaat önderleri ile öğle yemeğinde bir araya geldi. DSİ Misafirhanesi Salonunda düzenlenen yemekli toplantıya Vali Aksoy'un yanı sıra ilimiz merkez ve dış ilçelerinde bulunan, kanaat önderleri katıldı" denildi.
Yemek öncesi konuşan Vali Aksoy, yemeğe katılan kanaat önderlerine teşekkür ederek, "Davetimize icabet ederek geldiğinizden dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Hoş geldiniz. Diyarbakır'ın her ilçesinden kanaat önderi olarak burada bulunan ve Diyarbakır’da çeşitli faaliyetlerde her zaman önemli görevler üstlenen sizlerle bir araya gelebilmek için her zaman çaba sarf ediyoruz. Bu davetimize icabet ederek geldiğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bugün burada sohbet edeceğiz, beraber yemek yiyeceğiz, sizlerin bizlere aktaracağı hususları not edeceğiz ve bizler de almış olduğumuz bu notlarımızı ilgili yerlere aktaracağız. Ben tekrar davetimize icabet ederek katıldığınız için hepinize hoş geldiniz diyorum, teşekkür ediyorum" dediği aktarıldı.
Yemeğin ardından yapılan toplantıda, kanaat önderleri bulundukları bölgenin sorunlarını dile getirerek, beklentilerini Vali Aksoy'a iletti. Talepleri tek tek dinleyerek not eden Vali Aksoy, gerekli çalışmaların imkanlar ölçüsünde en kısa zamanda yapılacağını söyledi.

DHA

6662’ye SOZCU yaz gönder, reklamsız sözcü plus’a anında abone ol. (Türkiye'den)

SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more