Reklamsız Sözcü

Ankara Haberi: Lübnanlı kızların rüyalarını Türk abiyesi süslüyor

Lübnanlı kızların rüyalarını Türk abiyesi süslüyor

android-time 17:00 2 Şubat 2017
Lübnanlı kızların rüyalarını Türk abiyesi süslüyor
Lübnanlı kızların rüyalarını Türk abiyesi süslüyor

TÜRK tekstilcileri yeni ihracat modelleri geliştirerek, kriz dönemlerini daha hızlı atlatmayı hedefliyor. Türkiye Rusya arasında geçtiğimiz yıl yaşanan krizden önemli dersler çıkardıklarını dile getiren Bihter Belözoğlu, "Bu süreçte biz de yeni arayışlara girdik. Ortadoğu ve çevre ülkelerin modasına yön veren Lübnan'da üs kurduk. 2017 kreasyonumuzla bu bölgede oldukça iddialıyız. Lübnanlı genç kızların rüyalarını süsleyen renkler ve oldukça asil modellerle bu ülkede kendi ihracat üssümüzü kurduk. Türkiye ve Lübnan gibi uluslararası krizlere daha dayanıklı ülkelerin kendine özgü koşulları var. Bunlar bize yeni imkanlar sağlıyor" dedi.

Dresslove Yönetim Kurulu Başkan Merve Yılmaz yılın ilk bayiler toplantısında yaptığı konuşmada Türk abiye ve gelinliğinin orta doğu ülkelerinde dünyanın en büyük markalarıyla yarıştığını belirterek şunları söyledi;

"Kriz ve savaş ortamına rağmen yeni ihracat kabiliyetine eriştik. Ortadoğu'da savaş koşullarına inat genç kızlara, kadınlara adeta moral veriyor. 500'den fazla çalışanımızla 2017 yılında yeni pazarlara ulaşmak için çalışacağız"

DHA

6662’ye SOZCU yaz gönder, reklamsız sözcü plus’a anında abone ol. (Türkiye'den)

SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more