Reklamsız Sözcü

Kocaeli Haberi: Saffet Sancaklı'nın eşi Hülya Sancaklı son yolculuğuna uğurlandı (2)

Saffet Sancaklı'nın eşi Hülya Sancaklı son yolculuğuna uğurlandı (2)

android-time 15:40 2 Şubat 2017
Saffet Sancaklı'nın eşi Hülya Sancaklı son yolculuğuna uğurlandı (2)
Saffet Sancaklı'nın eşi Hülya Sancaklı son yolculuğuna uğurlandı (2)

 

 

Özgür ALTUNCU Hakime TORUN/iSTANBUL, (DHA) MHP Kocaeli Milletvekili, Eski Milli Futbolcu Saffet Sancaklı'nın eşi Hülya Sancaklı, son yolculuğuna uğurlandı.  Hülya Sancaklı'nın annesi Nevin Erdoğan, cenazede TBMM Başkanvekili ve CHP İstanbul Milletveli Akif Hamzaçebi'ye sarılarak, "Başkanım, yol arkadaşlarım iyi ki varsınız. Dayanamıyorum. Çok acı var başkanım çok. Ciğerim acıyor. İçim kanıyor başkanım. Bundan sonraki yaşam benim için çok zor" diyerek gözyaşı döktü.

 

Fatih Camii'nde öğle vakti düzenlenen cenaze törenine MHP Merkez Yönetim Kurulu üyelerinin tamamı katıldı. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Savunma Bakanı Fikri Işık, Gençlik ve Spor Akif Çağatay Kılıç, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Sancaklı ailesini bu acılı günlerinde yalnız bırakmadı.

ÇOK SAYIDA İSİM KATILDI

TBMM Başkanvekili Akif Hamzaçebi, MHP Genel Başkan Yardımcısı Celal Adan, MHP İstanbul Milletvekeli Ekmeleddin İhsanoğlu, MHP İzmir Milletvekili Oktay Vural, MHP Eski Milletvekili Engin Alan, Eski Milli Futbolcular Oğuz Çetin, Tümer Metin, Hakan Ünsal, Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş ve Eski Milli Basketçi Hidayet Türkoğlu da cenazedeydi.

ANNESİ GÖZYAŞI DÖKTÜ

Hülya Sancaklı'nın annesi Nevin Erdoğan ile babası Kemal Erdoğan taziyeleri ayrıca kabul etti. Nevin Sancaklı TBMM Başkanvekili ve CHP İstanbul Milletvekili Akif Hamzaçebi'ye sarılarak, "Başkanım, yol arkadaşlarım iyi ki varsınız. Dayanamıyorum. Çok acı var başkanım çok. Ciğerim acıyor. İçim kanıyor başkanım. Bundan sonraki yaşam benim için çok zor" diyerek gözyaşı döktü.

BABA OĞUL CENAZEYİ TAŞIDI

Acısı yüzüne yansıyan Saffet Sancaklı ile oğlu Mert ve kızı Duygu'nun oldukça bitkin olduğu gözlendi. Cenaze namazının kılınmasının ardından Hülya Sancaklı için helallik alındı. Saffet Sancaklı ve oğlu Mert tabutu cenaze aracına kadar taşıdı. Hülya Sancaklı'nın cenazesi Eyüp Mezarlığı'nda toprağa verildi.

AKŞAM TAZİYELERİ KABUL EDECEK

Saffet Sancaklı bu akşam saat 18.00'de Beşiktaş Akatlar'da bulunan Mustafa Kemal Kültür Merkezi'nde taziyeleri kabul edecek.

 

DHA

6662’ye SOZCU yaz gönder, reklamsız sözcü plus’a anında abone ol. (Türkiye'den)

SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more