Reklamsız Sözcü

Edirne Haberi: Üniversitelilerden gülümseten kareler

Üniversitelilerden gülümseten kareler

android-time 11:20 2 Şubat 2017
Üniversitelilerden gülümseten kareler
Üniversitelilerden gülümseten kareler

TRAKYA Üniversitesi Rektörlüğü tarafından başlatılan ‘Trakya Üniversitesi’nde öğrenci olmak’ konulu yarışmaya katılan 120 , sosyal medya üzerinden oylamaya açıldı. Birbirinden ilginç ların yer aldığı albümde eline yazdığı kopyaları gösteren ve tencere ile çekilen öğrencilerin gülümseten kareleri de yer aldı.
Trakya Üniversitesi Rektörlüğü, ‘Trakya Üniversitesi’nde öğrenci olmak’ konulu yarışması düzenledi. Öğrencilerin, eğitim aldığı kurumun tanıtımını yapmak ve gelişmesine katkı sağlamak amacıyla düzenlenen yarışmaya katılan 120 seçilerek üniversitenin Facebook sosyal paylaşım sitesindeki sayfasında oylamaya açıldı.
Sadece Trakya Üniversitesi öğrencilerinin katıldığı ve makinesinin yanı sıra cep telefonu ile çekilen ların bulunduğu albümde ‘gülümseten’ kareler de yer aldı. En yüksek oyu alacak 10 arasında seçici kurul tarafından birincisi seçilecek albümde, tencereli, eline yazdığı kopyayı gösteren, kitaplar arasında uyuya kalmış öğrenci ve ‘uçan öğrenci’ ları kısa sürede büyük ilgi gördü.
ÖDÜLLER
, Facebook üzerinden Trakya Üniversitesi Rektörlüğü sayfasında 7 Şubat tarihine kadar oylanacak. Yarışmada birinci olacak kişiye makinesi, ikinciye diz üstü bilgisayar, üçüncüye ise Enez öğrenci tesislerinde 1 hafta tatil ödülü verilecek. Ödül töreni 24 Şubat tarihinde Balkan Kongre Merkezi’nde yapılacak.

DHA

SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more