Reklamsız Sözcü

Mersin Haberi: Vali'den El Bab gazisine ziyaret

Vali'den El Bab gazisine ziyaret

android-time 14:10 2 Şubat 2017
Vali'den El Bab gazisine ziyaret
Vali'den El Bab gazisine ziyaret

Mustafa ERCAN/MERSİN, (DHA)MERSİN Valisi Özdemir Çakacak, Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Fırat Kalkanı Harekatı sırasında Suriye'nin El Bab bölgesinde bombalı aracın infilak ettirilmesi sonucu yaralanan piyade uzman çavuş Hüseyin İlban'ı tedavi gördüğü hastanede ziyaret etti.
Vali Özdemir Çakacak'a, Mersin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Çamsarı, İl Jandarma Komutanı Albay Hüseyin Kanat ile İl Emniyet Müdürü Mehmet Şahne de eşlik etti. Uzman Çavuş Hüseyin İlban ile bir süre sohbet eden ve acil şifalar temennisinde bulunan Vali Özdemir Çakacak, tedavisi devam eden gazinin sağlık durumu hakkında doktorlardan bilgi aldı.
Uzman Çavuş Hüseyin İlban'ın yanında bulunan ailesiyle de yakından ilgilenen Vali Çakacak, burada yaptığı konuşmada gazinin tedavisinin tüm imkanlar kullanılarak devam edeceğini ifade ederek, milletin aziz şehitleri ve kahraman gazileri sayesinde dimdik ayakta olduğunun söyledi.
Uzman Çavuş İlban ise, kendisini gayet iyi hissettiğini belirterek, Vali Çakacak'ın kendisini ziyaret etmesinden büyük bir onur duyduğunu söyledi.

 

DHA

SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more