Reklamsız Sözcü

Süper Loto sonuçlarında umutlar haftaya kaldı! Süper Loto’da yeni devir serisi büyüyor! İşte MPİ Süper Loto sonuçları…

Milli Piyango İdaresi yapıtğı çekilişle Süper Loto sonuçlarını açıkladı. Devirli Süper Loto sonuçlarını kontrol etmek isteyen vatandaşlar Google üzerinde Süper Loto sonuçlarına dair aramalarını sürdürüyor. 12 Ekim Süper Loto sonuçları haberimizde yer almakta. İşte MPİ Süper Loto sonucu sorgulama ve kazandıran numaralar...

android-time 21:21 12 Ekim 2017
Süper Loto sonuçlarında umutlar haftaya kaldı! Süper Loto’da yeni devir serisi büyüyor! İşte MPİ Süper Loto sonuçları…
Milli Piyango İdaresi yapıtğı çekilişle Süper Loto sonuçlarını açıkladı. Devirli Süper Loto sonuçlarını kontrol etmek isteyen vatandaşlar Google üzerinde Süper Loto sonuçlarına dair aramalarını sürdürüyor. 12 Ekim Süper Loto sonuçları haberimizde yer almakta. İşte MPİ Süper Loto sonucu sorgulama ve kazandıran numaralar...

Son haftalarda devreden Süper Loto’da ikramiye büyüdü, büyüyen ikramiyeyi kazanmayı hedefleyen şans oyunu tutkunları bayilere akın ederek Süper Loto oynadı. Süper Loto sonuçlarını kontrol etmek için dün akşam saatlerinden itibaren internet üzerinde Süper Loto sonuçlarına dair aramalar yapan vatandaşlar sonuçları kontrol ediyor. 12 Ekim’de büyük ikramiye 7 milyon 500 bin liraya yaklaştı. 4. devir gerçekleşti. MPİ Süper Loto oyununda büyük ikramiyeyi kazanma şansı diğer sayısal oyunlara göre daha düşük. Kuponları başında heyecanı yaşayan vatandaşlar MPİ Süper Loto sonuçlarına göre ikramiyenin hangi ile çıktığını ve büyük ikramiye tutarını merak ediyor. İkramiye dağılımı belli oldu ve 5 bilenler 5 bin 700 lira kazandı. 21.15 Milli Piyango canlı yayını ile belli olan sonuçlar, 21.45 itibari ile dağılım ile birlikte MPİ internet sitesi üzerinden yayımlanıyor. Zengin olma hayali peşinde olan vatandaşlara Süper Loto sonuçlarını en hızlı şekilde ulaştırmaya çalışıyoruz.

Süper Loto'da bu hafta da heyecan vardı. 12 Ekim akşamı MPİ Süper Loto çekiliş sonuçları belli oldu. Hızla büyüyen ikramiye yine devretti. Süper Loto sonuçlarına göre büyük ikramiyeyi kazanan olmadı. Kazanan numaralar belli olurken vatandaşlar Süper Loto kuponlarını kontrol etmek istiyor. Şans oyunlarının en çok kazandıranı saat Milli Piyango İdaresi'nce noter huzurunda 21.15'te yapılan çekilişle ikramiyelerini dağıtmaya başladı. Büyük ikramiye 7 buçuk milyonu aşmıştı.

1’den 54’e kadar sıralı olarak dizilmiş toplar ile noter huzurunda bir küreden çekilişi yapılarak kazandıran numaralar belirlenir. Süper Loto oyununda kolon bedeli 2 liradır. Bir kuponda toplam 8 kolon oynanabilir. Süper Loto sonuçlarına göre devreden ikramiyeyi kazanan olmadı. 4. devir gerçekleşti, ve umutlar haftaya kaldı.

SÜPER LOTO SONUÇLARI 12 EKİM 2017

MPİ Ankara Balgat Binası’nda yapılan canlı yayın ile Süper Loto çekiliş gerçekleştirildi. Devirli ikramiyenin artmasıyla birlikte büyük ikramiye sosyal medyada heyecanla bekleniyordu ve sonuçlar belli oldu. Her perşembe olduğu gibi bu hafta da zengin olma hayali kuran vatandaşlar Süper Loto kuponlarını başında şanslı altı rakamı google üzerinden araştırıyorlar. Devirli ikramiye kimin oldu? İşte 6 rakamı da doğru tahmin etmesi en zor MPİ oyunu Süper Loto 520. hafta kazandıran numaralar;

6, 13, 28, 33, 44, 48

super-loto-sonuclari-mpi-12-ekim

 

GEÇEN HAFTA SONUÇLARI

Süper Loto sonuçlarına göre haftanın şanslı numaraları belirlendi, Milli Piyango’nun Ankara’daki binasında gerçekleştirilen çekilişte kazandıran numaralar şu şekilde sıralandı.

Süper Loto’nun 5 Ekim tarihli numaraları: 11, 18, 29, 40, 46, 52

super-loto-sonuclari-mpi-5-ekim-sonucu

SÜPER LOTO HAKKINDA

İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-54 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca ” oyun ” olarak da ifade edilen şans oyunudur.

Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir.
Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir. Süper Loto sonuçları perşembe geceleri saat 21.15 MPİ canlı yayını ile belirlenir.

Heyecanla beklenen Süper Loto sonuçları canlı yayında belli oldu. Perşembe günlerinin vazgeçilmez oyunu Süper Loto’da kazandıran numaralar yapılan canlı çekilişle açıklandı.

Süper Loto sonuçları Milli Piyango İdaresi canlı yayını ile belli oldu. Kazanma şansı en düşük olan oyun MPİ Süper Loto 28 Eylül çekiliş sonuçları bir küreden altı şanslı rakamın çekilmesi ile belirlendi. Devreden ikramiyeyi kazanıp kazanmadıklarını öğrenmek için kuponları başında sonuçları sorgulamak isteyenler internetten araştırmalara başladı.

SÜPER LOTO İKRAMİYEMİ NEREDEN ALABİLİRİM?

(3) ve (4) bilenlerin ikramiyelerini bayiler,
(5) bilenlerin ikramiyelerini bayiler ve Milli Piyango İdaresi Şubeleri,
(6) bilenlerin ikramiyeleri Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünce ödenmektedir.

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-54 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca ” oyun ” olarak da ifade edilen şans oyunudur.Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir. Süper Loto sonuçları perşembe geceleri saat 21.15 MPİ canlı yayını ile belirlenir. Kazandıran numaralar ise en hızlı şekilde Sözcü’den öğrenilir.

İLGİLİ HABER2017 MPİ Şans Topu çekiliş sonucu sorgulama! 11 Ekim Şans Topu sonuçları: İkramiye ikiye bölündü!2017 MPİ Şans Topu çekiliş sonucu sorgulama! 11 Ekim Şans Topu sonuçları: İkramiye ikiye bölündü!

6662’ye SOZCU yaz gönder, reklamsız sözcü plus’a anında abone ol. (Türkiye'den)

Son güncelleme: android-time 11:4913.10.2017
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more