Reklamsız Sözcü

Artık iki mevsim yaz, iki mevsim bahar olacak

android-time 17:32 20 Mart 2017
Artık iki mevsim yaz, iki mevsim bahar olacak

“Merhaba!
Yokuş başına geldiğinde Bodrum’u göreceksin
Sanma ki geldiğin gibi gideceksin
Senden öncekiler de böyleydiler
Akıllarını hep Bodrum’da bırakıp gittiler”

Cevat Şakir Kabaağaçlı-Halikarnas Balıkçısı

Aklınız Bodrum'da kalmasın, tatil için de yaşamak için de tercihiniz İasos Exclusive olsun!

Denize sadece 150 metre uzaklıkta bir eviniz olduğunu düşünün. Yatağınızdan çıkar çıkmaz kendi müstakil havuzunuza girebildiğiniz bir yer hayal edin. O yıllardır düşündüğünüz “Ege'ye taşınıp meyve ağacı yetiştireceğim.” fikrini hayata geçirdiğinizi varsayın. Üstelik bunları yaparken, haftanın her günü havaalanından evinize, evinizden havaalanına ücretsiz gidip gelebildiğinizi, tek bir kuruş ödemeden Türkiye'nin en güzel plajlarının keyfini çıkardığınızı, kendinize ait localarda ve şezlonglarda güneşlenebildiğinizi, size uzak olan plajlara, özel şoförle VIP araçlarla seyahat edebildiğinizi söylesek, bize ne dersiniz?

Detaylar için tıklayınız.

Bodrum'da Yahşi-Bağla arasında, yaz kış rahat huzurlu bir şekilde yaşayabileceğiniz bir yer sunuyoruz size. Basketbol sahası, çocuk parkı ve tenis kortu gibi etkinlik alanları siz zamanınızı daha verimli ve eğlenceli geçirin diye İasos Exclusive'de!

Projemizin ruhsatı alınmış ,tapuları hazır inşaatı başlamıştır.
13000m2'lik arsasında 34 adet 220m2'lik süper lüks müstakil villadan oluşan İasos Exclusive, size özel sadece 899 bin TL'den başlayan fiyatlarla. Üstelik 8 ayda size teslim ediyoruz!

Detaylar için tıklayınız.

İletişim : 444 21 39

Son güncelleme: android-time 23:1420.03.2017
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more