Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
3 dakikada mucizevi bakım!
3 dakikada mucizevi bakım!
Piyasaya çıktığından itabaren kadınların en çok tercih ettiği, 3 dakikada mucize bakım yapan krem şimdi Türkiye'de
Alışveriş 3 Ağustos 2017 - 14:49

Dünyada 25 milyondan fazla kadının saçlarında mucize etkisi yaratan saç bakım kremi ‘3 Dakikada Mucize Krem' şimdi Türkiye'de… Saçlardaki 3 aylık yıpranmayı sadece 3 dakikada onarmaya yardımcı olan bu mucize ürün şimdiye kadar 10 global güzellik ödülü kazandı. Krem, saçların ihtiyacı olan tüm bakımı sağlarken, saç uçlarındaki kırılmaların ve elektriklenmenin önüne geçiyor; saçların kolayca taranmasını ve yumuşak olmasını sağlıyor. Birkaç gün önce satışa çıkan ürünün tüm ihtiyaçlarınıza hitap eden 4 farklı çeşidi de bulunuyor: Onarıcı ve Koruyucu Bakım, Saç Dökülmelerine Karşı Koruma, Doğal Sentez Güç ve Parlaklık ve Nem Terapisi.
shSELENA GOMEZ DE BAYILIYOR!
Pantene Marka Elçisi Selena Gomez: ‘Pantene 3 Dakikada Mucize Krem'e bayılıyorum! Her yıkamada kullanabileceğimi ve saçlarımı sadece 3 dakikada onardığını bilmek çok güzel… Yeni formülü saçlarımın yıpranmış bölgelerini güçlendiren ve onaran akıllı teknolojiye sahip. Üstelik kolayca durulandığı için saçımda kökten uca kullanabiliyorum. O benim yeni mucizem' dedi.

Etiketler