Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
20 Mart Haftası Alışveriş fırsatları – Trendyol
20 Mart Haftası Alışveriş fırsatları – Trendyol
Trendyol'da bu hafta %70'e varan muhteşem indirimli kampanya fırsatlarını kaçırma...
Alışveriş 20 Mart 2017 - 17:47

Tommy Hilfiger ürünlerinde %50’ye varan indirim!!!

Tommy Hilfiger, özellikle casual giyim konusunda tüm dünyada akla gelen ilk markalardan. Rahat, Amerikan ve şık kelimeleriyle eş anlamlı hale gelmiş olan markanın, tüm bu özelliklerini yansıtan, ilhamını sokaktan alıp, modellerini bu doğrultuda oluşturan koleksiyonu, karizmatik duruşunuzu daha da perçinleyecek. İndirim 24 Mart tarihine kadar devam edecek fırsatı kaçırma!!!

Adidas ürünlerinde %50’ye varan indirim!!!

Sporun ve sporcunun gelişimini misyon edinen bir marka olan adidas, profesyonel spor dalları ve sporculara yönelik geliştirdiği koleksiyonların yanı sıra, özellikle spor giyimi yaşam biçimi olarak benimsemiş birbirinden bağımsız kitleler için, geçmişte spor amaçlı tasarlanmış fakat günümüzde spor giyim modasına yön verecek bir koleksiyonda sunuyor. Sadece Trendyol üyelerine özel bu fırsatı sakın kaçırmayın. İndirim 24 Mart tarihine kadar devam edecek fırsatı kaçırma!!!

Hotiç ürünlerinde %50’ye varan indirim!!!

Modern kadın ve erkeğin yaşam tarzına uygun, dinamik, özgün ve elegan tasarımlar yapan ayakkabı ve aksesuar markası Hotiç, modern bir çizgide ilerleyen ve ürettiği ürünlerin kalitesi, özgün tasarımı ile kendine özgü bir müşteri kitlesine sahip olan bir markadır. İndirim 24 Mart tarihine kadar devam edecek fırsatı kaçırma!!!

Son güncelleme: 17:34 - 31.05.2017