Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hepsiburada indirim fırsatları: 27 Mart – 2 Nisan 2017 Televizyon, T-shirt ve Makyaj malzemesi indirimleri
Hepsiburada indirim fırsatları: 27 Mart – 2 Nisan 2017 Televizyon, T-shirt ve Makyaj malzemesi indirimleri
Hemen her türde ürünü bulabileceğiniz alışveriş sitesi Hepsiburada.com kullanıcılarına özel indirim fırsatları ve kampanyalar sunuyor. İşte 27 Mart – 2 Nisan 2017 için Hepsiburada.com indirim fırsatları...
Alışveriş 30 Mart 2017 - 10:38

Türkiye’nin en popüler alışveriş sitelerinden Hepsiburada.com her gün kullanıcılarına farklı ürünlerde çeşitli indirim fırsatları sunuyor. Elektronikten kozmetiğe, tekstilden mobilyaya faydalanabileceğiniz pek çok indirim kampanyası bulunuyor.
27 Mart – 2 Nisan 2017 haftasında da Hepsiburada alışveriş sitesinde yakalayabileceğiniz farklı indirim fırsatları yer alıyor.

TELEVİZYONLARDA %40’A VARAN İNDİRİMLER
Hepsiburada.com’da bu hafta dikkat çeken indirim kampanyalarından biri televizyonlarda %40’a varan indirimler. Samsung, LG, Grundig, Philips, Vestel gibi pek çok markanın Full HD, Smart, 4K LED televizyonlarında indirimler mevcut. İndirimlerin yanında kargo da bedava ancak indirimli ürünlerin stokları sınırlı.

Televizyonlar için indirimler burada

HEPSİBURADA’DA T-SHİRT FESTİVALİ:
Yaz yaklaşıyor ve havalar ısınmaya başladı. Hepsiburada.com düzenlediği T-shirt kampanası ile kullanıcılarına %70’e veren indirimler sunuyor. T-shirt kampanyasında kadınlar erkekler ve çocuklar için Mavi, LC Waikiki, Koton, Polo, Kiğılı, Pierre Cardin, Soo be, Koton Kids gibi markalardan indirimler yakalamak mümkün.

T-shirt indirimleri burada

MAKYAJ FESTİVALİNDE SEPETTE %20 İNDİRİM

Hepsiburada’nın diğer bir aktif indirim festivali de makyaj ürünleri üstüne. Kampanya dahilinde Golden Rose, Missha, Beyu, Avon, Deborah, Loreal gibi ünlü markalardan oluşturacağınız alışveriş sepetine %20 indirim yapılıyor.

Makyaj Malzemeleri için indirimler burada

 

Son güncelleme: 10:20 - 31.03.2017