Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İstanbul kokuları Babalar Günü’nde bu şişede
İstanbul kokuları Babalar Günü’nde bu şişede
Eyüp Sabri Tuncer, İstanbul’un kokularını kattığı özel serisinde babanız için en güzel İstanbul kokusunu bulmanızda yardımcı olacak.
Alışveriş 14 Haziran 2017 - 15:50

Klasik limon kolonyasının adı olan Eyüp Sabri Tuncer, Babalar Günü için çok özel bir seri sunuyor. EST 1923 ‘İstanbul'un Kokuları' adını taşıyan seri ile babanızı bu ürünleri her kullandığında İstanbul'un muhteşem tarihinde küçük bir geziye çıkaracak. 12 üründen oluşan seride her biri İstanbul'dan ilham alınarak tasarlanan kolonyalar Babalar Günü'nde babanıza benzersiz bir İstanbul deneyimi yaşatacak. İstanbul'u İstanbul yapan tarihi ve turistik mekanlarından ilham alınarak Basilica Cistern, Bosphorus, Egyptian Bazaar, Eyüp Sultan, Galata Tower, Golden Horn, Grand Bazaar, Hagia Sophia, Harem, Maiden’s Tower, Sultan Ahmet, Topkapı Palace isimleri verilen ürünlerde yasemin ve sandal ağacının mükemmel uyumunun, erguvan ağaçlarının, müge, sardunya, amber ve misk ile tabii ki denizin kokusunu alacaksınız.