Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Maden suyu ile doğal bakım
Maden suyu ile doğal bakım
Tarih boyunca güzellik ve bakım reçetelerinin vazgeçilmez parçası olan maden suyu artık üç farklı ürünle karşımızda. Cilt bakım serisiyle artık ciltler daha güzel olacak...
Alışveriş 14 Haziran 2017 - 17:25

Doğal maden suyu yüzyıllardır güzellik ritüellerinin ayrılmaz bir parçası. Cildi nemlendirirken aynı zamanda içeriğindeki zengin minerallerle besleyen maden suyu, şimdi Uludağ Premium Cilt Bakım Sprey serisi ile cilt bakımına ve pratikliğe önem verenlerin vazgeçilmezi olmaya aday oluyor. 3 farklı üründen oluşan seride, Sade ve E Vitaminli yüz spreyleriyle Güneş Koruyuculu sprey yer alıyor. Maden suyunun cilt bakımı alanında kullanımı konusunda görüşlerini paylaşan Dermatolog Yasemin Amato ise şu bilgileri veriyor: “Doğal maden suyu tarih boyunca farklı kültürlerde sonsuz gençlik ve güzelliğin kaynağı olarak görülmüştür. İnsanoğlu hep bir ‘gençlik çeşmesi' aramıştır. Bu noktada belki de ulaşabildiğimiz en doğru kaynak olan doğal maden suyu da zengin mineralleriyle yaşlanmaya karşı insanların bekledikleri doğal etkiyi sunmuştur. Bu sebeple de kadınların cilt bakım rutinlerinde her zaman yer bulmuştur. Maden suyu benim de bir dermatolog olarak uzun yıllardır önerdiğim ve reçetelerimde yer verdiğim bir ürün. Cildin nem dengesinin yanında gün boyunca ihtiyaç duyduğu mineral desteğini de sağlayacak kadar güçlü.”

uludagpremiumciltbakimspreyleri_imaj_2