Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Michael Phelps bebeklere yüzme öğretecek
Michael Phelps bebeklere yüzme öğretecek
Türkiye’nin mayo bezi üreticisi ünlü marka, Dünya Olimpiyat Şampiyonu Michael Phelps ile güçlerini birleştirdi. Amaç; tüm dünyadıki bebeklerin suda güvenle ve keyifli vakit geçirmesi...
Alışveriş 19 Haziran 2017 - 12:50

Günümüzde birçok ebeveyn çocuklarını hem fiziksel hem de sosyal olarak çok daha güçlü bireyler olarak yetiştirmeye özen gösteriyor. Özellikle bebeklik döneminden başlayan fiziksel aktivitelerden yüzme, anne babalar için son dönemlerin ilgi odağı. Çünkü yüzme, bebeklere ve okul öncesi çocuklara doğuştan sahip oldukları dalış ve su altında nefes tutma refleksini verilen komutlar sayesinde kullanmalarını öğreten, fiziksel, ruhsal ve sosyal gelişimlerini destekleyen önemli bir su aktivitesi.
olimpiyatHuggies Little Swimmers ve Michael Phelps işbirliği de ailelere bu önemi anlatmak ve bir an evvel bebeklerin suyla tanışıp yüzmeyi öğrenmesi için hayata geçirildi. Böylece, profesyonel olmasa da yüzmeyi bilmeyen çocuk kalmayacak.
İşbirliği kapsamında Michael Phelps’in 1 yaşındaki oğlu Boomer ve eşi Nicole ile birlikte çektiği eğitici videolar sayesinde ailelere ulaşılacak. Videolar yıl boyunca hem Phelps ailesinin hem de markanın sosyal medya hesaplarından yayımlanacak. Videolarda Phelps, bebekler için suda güvenli ve keyifli oyun önerileri, suyla ilk tanışmada yapılması gerekenler, onların yüzme için nasıl cesaretlendirilmesi gerektiği gibi içerikler sunacak.

michael-phelps-boomer-5