Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Senin emeğinle, senin aşkınla Türkiye
Senin emeğinle, senin aşkınla Türkiye
Arçelik, tüketicilerinden aldığı güçle imza attığı başarıları yeni reklam filmiyle paylaşıyor. Arçelik, balıkçısından cam ustasına, dokumacısından çay toplayıcısına kadar emeğiyle milli marka olmasına katkı sağlayan Türk halkına teşekkür ediyor.
Alışveriş 25 Eylül 2017 - 10:15

Arçelik, “Türkiye'nin En Sevilen Markası” olmanın haklı gururunu yaşıyor. Türk tüketicisini en iyi anlayan, ilkleri ve yenilikleri sunan Arçelik, çiftçiden balıkçıya dokumacıdan cam ustasına kadar herkesin emeğine saygı duyarak, Türkiye'de her eve giren marka oldu. Arçelik en yeni teknolojiyi en iyi tasarımla harmanlayarak Türk tüketicisinin ihtiyaçlarına yönelik ürün ve hizmetler sunuyor. Bunu yaparken de bu topraklar için emek veren Türk halkından ilham alıyor. Marka yeni reklam filmiyle bu başarısını borçlu olduğu Türk halkına teşekkür ediyor.

EN İYİ HİZMETİ SUNMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Reklam filminde gerçek karakterlere yer veren Arçelik Türkiye Genel Müdürü Can Dinçer: “Bugüne kadar Türkiye'nin dört bir yanında bulanan bayilerimiz, mağazalarımız ve servislerimiz aracılığıyla sektörümüzün en iyi ürün ve hizmetlerini tüketicilere ulaştırmış büyük bir yapıyız. Ev teknolojilerinin her alanında müşterilerine eşlik eden Türkiye'nin en köklü markalarından biri olarak hepsi işinde uzman, çalışkan, güvenilir bayi ve servislerimizle müşterilerimize bundan sonra da en iyi hizmeti sunmaya devam edeceğiz. Başarımızın ardında, Türkiye'den aldığımız güç ve sevgi yatıyor. Biz Türk insanı ile birlikte üretiyor ve başarıyoruz.” dedi.

arcelik
Son güncelleme: 10:17 - 25.09.2017

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.

Etiketler