Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yollarda sağlıklı ve lezzetli bir mola
Yollarda sağlıklı ve lezzetli bir mola
Türkiye çapındaki istasyonlarında yer alan Shell Select marketlerinin ilk etapta 35’inde, yepyeni ürünler misafirlerin karşısına çıkıyor.
Alışveriş 14 Eylül 2017 - 13:14

Seçili Select marketlerde satışa sunulan ürünlerin arasında; %100 doğal meyve suları, meyve salatası, meyveli yoğurt ve yeşil salata yer alıyor. Ürünler, kimyasal katkı malzemesi, koruyucu gaz içermiyor ve yapımlarında glikoz şurubu, tatlandırıcı kimyasal ürün kullanılmıyor. İçeriğinde koruyucu madde kullanılmayan meyveli yoğurtların orman meyveli ve ballı, muzlu, tarçınlı olmak üzere 2 farklı çeşidi bulunuyor.

deli2go-yogurt-ic

Meyveli yoğurtlarda granola ayrı bir bölümde yer alıyor. Diğer bir ürün ise; ananas, kırmızı üzüm ve yeşil elmadan oluşan taptaze ve lezzetli meyve salatası olarak öne çıkıyor. Deli2go markalı bu yeni ürünlerin tamamı koruyucu madde içermediği için sadece 4 günlük raf ömrüne sahip olarak, taptaze şekilde Shell misafirleriyle buluşuyor.

deli2go-dogal-icecek-2