Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Banyolarda yuvarlak hatlar
Banyolarda yuvarlak hatlar
Dekorasyon konu olduğunda her sene farklı detaylar ön plana çıkıyor. 2018 yılında trendlere uygun şekilde banyosunu yenilemek isteyenler için de bu sene yuvarlak hatlı tasarımlar ön plana çıkıyor.
Ev Dekorasyon 9 Ekim 2017 - 15:47

PSİKOLOJİYE OLUMLU ETKİ

Objelerin şekilleri de en az renkleri kadar insan psikolojisi üzerinde etkili. Bu alanda çalışma yapan bilim adamlarının ortaya koyduğu bir gelişme de, yuvarlak hatlı tasarımların insanı daha iyimser, olumlu biri haline dönüştürmesi. Bu konudaki bir diğer ilginç veri de, yuvarlak hatlı tasarımların yarattığı güven duygusu…

psikoloji-ic

DERİNLİĞİ ARTIRIYOR

Kullanıldıkları her ortama derilik katan aynalar, bir de yuvarlak hatlı tasarımlı olduklarında kullanım alanı bir kat daha büyüyor. 2018 yılı trendleri arasında yer alan yuvarlat hatlı lavabo ve klozetler kadar aynı şekildeki banyo dolapları da ön planda yer alıyor.

derinlik-ic

KAZA RİSKİNDE AZALMA

Yuvarlak hatlı tasarımların bir diğer önemli özelliği ise banyolarda oluşabilecek kaza riskini en aza indirgemesi ve güvenli bir kullanım alanı sağlaması.

kaza-riski-ic

6662’ye SOZCU yaz gönder, reklamsız sözcü plus’a anında abone ol. (Türkiye'den)

Etiketler