Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Çocuk odalarına güvenli ve eğlenceli bir detay
Çocuk odalarına güvenli ve eğlenceli bir detay
Çocukların hayal dünyasını geliştiren her detay yaşamlarında büyük fark yaratıyor. Tıpkı bu animasyon karakterlerle süslü ışık anahtarları ve prizler gibi…
Ev Dekorasyon 5 Eylül 2017 - 13:47

IŞIK ANAHTARLARI VE PRİZLER

Panasonic Eco Solutions Türkiye tarafından satışa sunulan Viko, Karr Kids serisiyle çocukları çok sevdikleri animasyon karakterlerle buluşturuyor. Winx Club, Marvel, Karlar Ülkesi ve Arabalar filmlerinin karakterleriyle renklenen ışık anahtarları ve prizler, çocukların odalarına renk katıyor.

BLOOM'DAN STELLA'YA, THOR'DAN DEMİR ADAMA

Winx Club'ın güzel perileri Bloom, Stella, Flora, Miusa ve Tecna; Karlar Ülkesi'nin güzel kraliçesi Elsa ve onun sevimli kardeşi Anna kızların odalarında… Şimşek McQueen ve onun sevimli arkadaşları Mater ile Sally; Marvel'in dünyaca ünlü süper kahramanları Kaptan Amerika, Thor, Demir Adam, Hulk ve Örümcek Adam da erkeklerin yanında…

viko_karre-kids-ic

GÜVENLİĞE DİKKAT!

Priz kaynaklı elektrik çarpmalarına karşı koruma sağlayan Karre Kids ürünleri, çocuk koruma sistemleriyle fark yaratıyor. Çocuk korumalı prizlerde ürüne eklenen özel koruma kapakları sayesinde ürünler ekstra güvenli hale gelirken, meraklı afacanlar da odalarında tek başlarınayken elektrik akımına maruz kalma tehlikesi yaşamıyorlar.

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.