Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Evlerde sarı sonbahar
Evlerde sarı sonbahar
Sonbahar dendiğinde ilk akla gelen görüntülerden biri de sararmış yapraklar… Sarının kullanıldığı her ortama kattığı enerji de ortada. Bu iki temayı birleştirip sonbahar aylarında evinizde sarı bir dokunuş yapmak isterseniz işte size birkaç alternatif…
Ev Dekorasyon 9 Ekim 2017 - 15:52

RAHAT VE ŞIK

Sağladığı konfor kadar göze de hitap eden pek çok mobilya tasarımında bu sene sarı renk ön plana çıkıyor. Retro detayları olan ve rahatlığı ön planda tutan koltuklar, salonunuzdan oturma odasına romantizm ve enerji katıyor.

rahat

TENİS TOPU EFEKTLİ SANDALYE

Sandalye dendiğinde de 2018 yılı pek çok alternatifin bir arada sunulacağı bir süreç olacağa benziyor. Klasikten vazgeçemeyenler kadar her ortamda fark yaratmak isteyenlere de hitap eden tasarımlar arasında tenis topu efektli oturma alanıyla dikkat çeken bu tür modeller dikkat çekiyor.

tenis-topu-sandalye

YASTIKTAN RAFA…

Minik bir detay bile yaşam alanınızda büyük bir etki yaratabilir. Özellikle de söz konusu enerji saçan sarı renkse…

yastik-ic

Örneğin, basit olduğu kadar sağladığı kullanım kolaylığıyla da dikkat çeken bu mobilyaya kitaplarınızı, çiçeklerinizi ya da dekoratif objelerinizi dizebilirsiniz.

yastik-raf-ic
Etiketler