Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Genç odasını yenileyeceklere 5 özel alternatif
Genç odasını yenileyeceklere 5 özel alternatif
Okul dönüş sezonunda pek çok marka birbirinden avantajlı kampanyalara imza atıyor. Nu markalar arasında yer alan Tepe Home’da bulunan, yüzde 50 indirim ve 12 aya varan taksit imkanı sunan beş çeşit yatak odasından biri mutlaka zevkinize hitap edecek…
Ev Dekorasyon 5 Eylül 2017 - 13:38

BEYAZ TUTKUNLARINA…

Kullanıldığı her ortamda fark katan beyaz renk, Coco Genç Odası'nı seçen gençlerin odalarında taze bir atmosfer yaratıyor. Gençlerin hayal gücüne katkıda bulunacak tarzda düzenlenen odada, gardırop, yatak, şifonyer, komodin, kitaplık ve yazı masası bulunuyor.

l

SADELİK VAZGEÇİLMEZİNİZSE

Pastel renklerin hakim olduğu genç odası Dream, yumuşak zeminle hazırlanan ahşap yatak başı ve onunla tamamen uyumlu gardırobuyla bütünlük sergiliyor. Konforun ön planda tutulduğu çalışma masası ve komodin de dinlendirici detaylarıyla dikkat çekiyor.

dream

MEŞEYLE YALINLIĞIN BULUŞMASI

Tercihini sadelikten yana kullananlara hitap eden Gray Genç Odası, yeryüzünün tüm renklerini odanıza getiriyor. Meşe kaplı tasarımlardan oluşan odaya, sütlü kahveler ve antrasit griden oluşan renk paleti eşlik ediyor.

gray

POZİTİF ENERJİ KAYNAĞI

Odasıyla arasında aidiyet duygusu kuran gençlere hitap eden Samuel Genç Odası, yaşamında pozitif enerjiye önem verenlerin tercihleri arasında. Tarzını bulunduğu ortama yansıtmak isteyenlere göre hazırlanmış bu oda, kendine has bir keşif dünyası kurmak isteyen tüm gençleri adet yeni bir tasarım çağına davet ediyor.

samuel

TARZINI YARATMASINA FIRSAT VERİN

Kaşmir rengi ve meşeyi buluşturan Lena Genç Odası, sürgü kapağı alternatifi de bulunan üç kapaklı gardırop, şifonyer, ayna, komodin ve kumaş kaplı yatak başlıklı karyoladan oluşuyor.

lena-sli

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.

Etiketler