Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Koltuk seçiminde ergonomiye dikkat
Koltuk seçiminde ergonomiye dikkat
Yaşam ya da çalışma alanınız ne kadar küçük olursa olsun, doğru seçimler yaparak konforlu bir ortam yaratabilirsiniz.
Ev Dekorasyon 31 Temmuz 2017 - 14:15

Bu doğru seçimler arasında yer alan unsurlardan biri de, ergonomik koltuk tasarımları…

MİSAFİR SEVENLERE

Enerjik görünümüyle kullanıldıkları ortama stil katan koltuklar, yatak olma özellikleri ve televizyon seyretmeyi keyfe dönüştüren dizaynlarıyla özellikle genç evlerinde sıkça tercih ediliyor. Başta misafir odası olmayan, fakat misafir ağırlamayı seven ev sahiplerine sahip evlerde yatak olan bu koltuklar, gerek yatıp dinlenirken gerek oturup arkadaşlarınızla sohbet ederken ergonomik özellikleriyle dikkat çekiyor. Yerden tasarruf ettiren bu koltuklar modern detaylara eşlik eden retro ayaklarıyla, farklı tarzlara kolayca uyum sağlıyor.

koltuk6
UYUM ÖNEMLİ

Oturup dinlenmeyi keyif haline getiren koltuk tasarımları, kapitone detayları, renkli biyeleriyle kullanıldıkları alanlarda fark yaratıyor. Özellikle de, yastıklarla kombinlendiklerinde… Retro dokunuşlardan hoşlanan kişilere de hitap eden bu koltuklar, aynı mekanda farklı retro aksesuar kullanımına da olanak veriyor.

koltuk4
SEHPA-KOLTUK BİR ARADA

Yatak olan koltuklar kadar bu sene dikkat çeken bir başka ergonomik model de sehpalı koltuklar. İki mobilya satın almanızı önleyerek tasarruf etmenizi de sağlayan bu mobilyalar, 2017'nin gözde tasarımları arasında.

koltuk5