Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Toza düşman dekorasyon uygulamaları
Toza düşman dekorasyon uygulamaları
Bir mekanda kusursuz temizliğin ilk adımı toz almaktır. Toz oluşumunu azaltmak ise bazı dekorasyon uygulamalarıyla mümkün…
Ev Dekorasyon 11 Ekim 2017 - 14:52

Yaşam alanınızda ne kadar az eşya bulunur, ne kadar minimal döşenirse tozla da o kadar az karşılaşırsınız.

minimal

Evin antresi başta olmak üzere, gerek salonda gerek diğer odalarda kapalı üniteler hayat kurtarır. Girişte ayakkabı ve dış giyim için yerden tasarruf ettiren kapaklı dolaplar, dergi, terlik gibi objeleri bir arada ve tozdan uzak tutmak için kapalı kutular hijyen bakımından önem taşıyor.

cekmeceli-sehpa

Oturma odası ve salon gibi hareketin bol olduğu odalarda orta sehpalar ne kadar çok saklama alanına sahip olursa bu düzen ve hijyen bakımından o kadar çok avantaj sağlar.

saklama-unitesi

Halı seçiminde toz tutmayan alternatifleri seçmelisiniz. Uzun tüylü halılardan uzak durup akrilik olanları tercih edebilirsiniz. Çünkü akrilik halılar sert yüzeyleriyle temizliğe çok uygunlar.

hali

Koltuk kumaşları arasında da diğerlerine göre daha çok toz tutanlar bulunuyor. Deri ve tay tüyü olanlar kolay temizlenme ve toz tutmama özellikleriyle diğerlerinden ayrılıyor.

deri-koltuk

6662’ye SOZCU yaz gönder, reklamsız sözcü plus’a anında abone ol. (Türkiye'den)