Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Uzun ömürlü mobilyaların ham maddesi: Ceviz ağacı
Uzun ömürlü mobilyaların ham maddesi: Ceviz ağacı
Satın alınan her ürün, kalitesiyle dikkat çektiği sürece daha fazla kişi tarafından ilgi görür. Tıpkı ahşap mobilya sevenlerin ceviz ağacından yapılmış ürünleri tercih etmesi gibi…
Ev Dekorasyon 31 Temmuz 2017 - 14:45

Ahşap, kullanıldığı her ortama sıcaklık, doğallık ve farklı bir enerji getiriyor. Siz de mobilya satın alırken daha çok ahşap olanları tercih edenlerdenseniz, kaliteli ve dayanıklı ürünler arasında ceviz ağacından yapılmış tasarımlara mutlaka göz atmalısınız. Çünkü sağlam ve esnek bir ağaç olarak bilinen ceviz ağacı, dayanıklı mobilyaların hammaddesidir. Poliüretan vernik ve cila uygulamasıyla korunması gereken bu mobilyalara sert cisimler kolayca zarar verebilir. O nedenle bakımı kadar kullanımında da dikkatli olunmalıdır.

MİNİMALİST ÇİZGİLER

Ceviz ağacından üretilen koleksiyonlardan biri de Enza Home'un Aria Özel Serisi. Yemek odası, televizyon ünitesi ve yatak odasında zarif bir stil yaratan seri, ceviz ağacının kalitesini de ortaya koyuyor. Yüzde yüz ceviz ağacı kaplamasıyla tasarımlar, doğadan ilham alıyorlar.

ceviz3
DİKKAT ÇEKEN FORMLAR

Kalitesi kadar detaylarıyla da dikkat çeken seride, yaprak formlu kulplar, füme konsol aynası, pirinç tabanlı ahşap ayaklar, dekoratif raflar, led ışıklı aydınlatma bulunduğu her ortama ayrı bir hava katıyor.

DEPOLAMA ALANINA DİKKAT!

Doğadan ilham alan tasarımıyla Aria yatak odası, karyola başlığındaki özel kabartma deseniyle de göz dolduruyor. Bazalı ve bazasız karyola seçenekleriyle kullanışlı olan mobilyalar, geniş depolama alanıyla da oldukça kullanışlı. Şifonyer veya makyaj masasında kullanılabilen dairesel formda füme aynaya sahip yatak odasının makyaj masası, dekoratif mücevher bölmeleri de içeriyor. Yatak odasındaki sürgü dolap, askı borularındaki LED aydınlatmasıyla bulunduğu ortama estetik katıyor.

ceviz4


Etiketler